Braun ayrıcalığı yeni yılda sizlerle!

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte sevdiklerimiz için hediye seçme telaşı da başladı. Nasıl bir hediye alacağınıza henüz karar veremediyseniz sizleri Braun dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz.

Braun ayrıcalığı yeni yılda sizlerle!

Tasarım, fonksiyonellik, yenilikçilik ve kaliteyi bir arada sunan Braun, geniş ürün yelpazesiyle yeni yılda da sevdiklerinizi mutlu etme fırsatı sunuyor.

Braun Satin Hair 7 serisinin gözdeleri saç düzleştiricisi ve saç fırçası, saçların sağlığı için endişelenmeden  yeni yılın yeni saç trendlerini deneme keyfini yaşatıyor.

Braun’un çığır açan IONTEC yeniliği sayesinde Braun Satin Hair 7 Saç Düzleştiricisi ışıltı veren milyonlarca aktif iyon yayarak hem saçın elektriklenmesini engelliyor, hem de saçın ısı ile kaybettiği nemi saça geri kazandırıyor. Yeni siyah gövdesiyle dikkat çeken Braun Satin Hair 7 Saç Düzleştiricisi saçlarınızın sağlığı için şekillendirmede kullanılabilecek en yüksek sıcaklık seviyesi olan 200 derecenin üstüne çıkmadan saçlarınızın sağlığını derinlemesine koruyor.  Böylece saçlarınızı şekillendirirken kurumasını ve kırılmasını engelleyerek, çok daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlıyor.
 
Lezzetli ve pratik bir yılbaşı sofrası hazırlarken en büyük yardımcınız Braun ’un marifetli  el blendırı: Braun Multiquick MR 570

Braun, en sert hamurları bile bir dakikadan daha kısa sürede yoğurmanızı sağlayacak yoğurma aparatlı bir el blendırı sunuyor. Hamur yoğurma özelliğinin yanısıra karıştırma, çırpma, kesme, dilimleme ve parçalama özelliklerine sahip olan Braun Multiquick MR570, en sevdiğiniz yiyecekleri pişirmek için en favori mutfak aletiniz olacak. Büyük bir yemek robotunun yaptığı tüm işlemleri el blandırı pratikliğine taşıyan Braun Multiquick MR570, el blenderının kurulumu, kullanılması, temizlenmesi, toplanması veya yeniden parçalara ayrılması çok kolay...
 
Yeni yılda sevdiklerinize pürüzsüz ve rahat bir tıraş keyfi sunmak için tek ihtiyacınız Braun Series Tıraş Makineleri

Farklı modelleri ile farklı beklenti ve ihtiyaçlara cevap verebilen Braun Series Tıraş Makineleri 7 ve 5 serileriyle sevdikleriniz için etkili bir tıraş konforu sunarken size de rahatça dokunabileceğiniz pürüzsüz bir cildin keyfini çıkarmak kalıyor.

Yenilikçi Sonic Teknolojisi sayesinde dakikada 10.000 mikro titreşimi ile her hareketinde daha fazla kıl alınmasını sağlayan Braun Series 7 Tıraş Makineleri, çok daha yakın bir noktadan tıraş ederek Braun ile bugüne kadar görülen en yakın tıraş keyfini yaşatıyor. Oynar tıraş başlığı ile  her erkeğin yüz hatlarına maksimum uyum gösterirken 3 kademeli bıçak sistemi sayesinde yüzün farklı alanlarında ihtiyacınıza göre hassasiyet ayarı yapma imkanı sunuyor.


Braun Series 5 Tıraş Makineleri, Active Lift™teknolojisiyle geliştirilmiş tıraş başlığı sayesinde cildi tahriş etmeden hızlı ve etkili bir yakın tıraş imkanı sunarken performansıyla tıraş olma zorunluluğunu bir keyfe dönüştürüyor. Daha yakın tıraş için geliştirilmiş düz bıçak sistemi, yüzün en zor kıvrımlarında bile kolay ve rahat tıraş deneyimi sunan oynar başlığı Braun Series 5’i kullanıcıların vazgeçemeyecekleri listesine sokuyor.
 
Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör ile yeni yılda yeni bir cilde merhaba deyin!

Kış aylarında da güzelliğinden taviz vermek istemeyen kadınlar için Braun hem pratik hem de uzun süreli bir çözüm önerisi sunuyor. 4 haftaya kadar mükemmel pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlayan Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte en kısa tüyleri (0,5mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor. Dermatologlar tarafından tavsiye edilen Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde çok pratik ve rahat  bir epilasyon tecrübesi yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!
 

Yorumlar