Middle Kitchen'dan size bir teklif var!

Dünya mutfağının Türkiye’deki lezzet merkezi haline gelen Middle Kitchen yeni yılın ilk günlerinde de müdavimlerinin gözdesi olmaya devam ediyor!

Middle Kitchen'dan size bir teklif var!

Soğuk kış günlerinin keyfi, Yeşilköy Marina’nın muhteşem deniz manzarası, Middle Kitchen’ın içinizi ısıtan lezzetleri ve sıcacık atmosferi ile çıkıyor! Akşam yemeklerinin vazgeçilmez adresi haline gelen Middle Kitchen, konuklarına hazırlığından sunumuna karar alışılmadık lezzetler sunuyor. Doyurucu ve lezzetli kahvaltı menüsü ile hafta sonları deniz kenarında neşeli ve leziz bir brunch için Middle Kitchen gidilecek ilk adres!

Dünya mutfağının Türkiye’deki lezzet merkezi haline gelen Middle Kitchen yeni yılın ilk günlerinde de müdavimlerinin gözdesi olmaya devam ediyor! Soğuk kış günlerinin keyfi, Yeşilköy Marina’nın muhteşem deniz manzarası, Middle Kitchen’ın içinizi ısıtan lezzetleri ve sıcacık atmosferi ile çıkıyor! Akşam yemeklerinin vazgeçilmez adresi haline gelen Middle Kitchen, konuklarına hazırlığından sunumuna karar alışılmadık lezzetler sunuyor. Doyurucu ve lezzetli kahvaltı menüsü ile hafta sonları deniz kenarında neşeli ve leziz bir brunch için Middle Kitchen gidilecek ilk adres!

Yeşilköy’ün en yeni mekanı olan Middle Kitchen, Marina balıkçılarının arasında, 120’nin üzerinde çeşidi barındıran menüsü ile yeni bir lezzet dünyası  kurdu! Lezzet avcılarının yeni durağı olan Middle Kitchen’ın şefi Mahir Çelik’in spesyallerinden Avocado Burger, Garlic Mushroom Burger, Dana Prosciutto Pizza, Zeytin Soslu Izgara Dana Madalyon, Gül Lokumlu Creme Brulee ve Kuru Dutlu ve Hurmalı Brownie lezzet severlerin vazgeçilmezi olmaya aday!

Muhteşem deniz manzarası eşliğinde yenilen doyurucu ve lezzetli yemeklerin yanında herkes kendi damak zevkine hitap eden alkollü içecekleride bulabiliyor.  Muhteşem barı ve geniş içki menüsü ile göz dolduran Middle Kitchen, sadece yemek severlerin değil akşam içkisini büyüleyici bir manzara eşliğinde yudumlamak isteyenlerinde uğrak yeri olacağa benziyor. Kokteyl menüsü ile göz dolduran Middle Kitchen, hazırladığı özel kokteylleri ile farklı tatlar denemeyi sevenlerin uğrak yeri!

Dinamik ve genç bir mekan olan Middle Kitchen, haftanın her günü 09.00 – 01.00 arası, hayattan ve yemekten keyif almayı seven herkese tüm güler yüzüyle kapılarını açıyor.

Yorumlar