Duş altında köpüklü epilasyon!

Panasonic’in köpüklü/kuru teknolojili WD22 epilatörü sayesinde yaz sıcağında epilasyon yapmak, bir dert olmaktan çıkıyor.

Duş altında köpüklü epilasyon!

Sonunda yaz geldi. Şimdi tiril tiril elbiseler giyip sokaklarda dolaşma, rengarenk bikinilerle kumsalda güneşlenme vakti! İstediğiniz elbiseyi güvenle giymek için ihtiyacınız olan pürüzsüz cildi, Panasonic’in köpüklü/kuru teknolojisine sahip WD22 epilatörü ile yakalayın.WD22 ile duşun altında, mis kokulu köpükler içinde epilasyonun keyfini sürün ve kısa sürede pürüzsüz ve yumuşak bir cilde kavuşun.

Köpüklü epilasyon bir başka!

Teknolojinin rahatlığıyla suyun ferahlığını buluşturan WD22, köpüklü epilasyon keyfi sunuyor. Köpükle epilasyon yapmak için duş jelini epilatörün disklerin üzerine sıkmak yeterli oluyor. Sonrasında suyun altında diskler dönmeye başlayınca kendiliğinden köpük oluşuyor. Epilasyon esnasında köpükle temas eden tüyler havaya kalkıyor ve çok daha kolay ve hızlı alınıyor. Cildin su ve köpükle teması sonucunda açılan gözenekler sayesinde daha yumuşak ve pürüzsüz bir sonuç elde ediliyor.

En kısa tüyleri bile alıyor

%100 suya dayanıklı WD22, paslanmaz ve suyun altında da çalışabilen sistemi sayesinde son derece güvenli. Ayrıca WD22’nin çift disk teknolojisi de epilasyonun %40 daha hızlı ve kolay olmasını sağlıyor. 48 cımbızlı WD22, en kısa ve ince tüyleri bile kolaylıkla alıyor. Lityum iyon bataryaya sahip WD22, hızlı şarj özelliğiyle 1 saat içinde şarj olabiliyor ve 40 dakikaya kadar kablosuz kullanılabiliyor. Kullanım sonrasında başlıklar kolaylıkla çıkarılabiliyor ve akan su altında yıkanabiliyor.

Panasonic WD22 Epilatör Fiyatı: 109 TL (KDV dahil)

Yorumlar