Angelina ve Brad nikah masasına doğru

Dünyanın en gözde çifti sonunda evleniyor Hep göz önünde hayatları, altı çocukları ve uzun yıllar süren birlikteliklerinin ardından...

Angelina ve Brad nikah masasına doğru

Uzun zamandır birlikte olmalarına ve birlikte çocukları olmasına rağmen evli olmayan Brad Pitt ve Angelina Jolie çifti nikah masasına oturuyor.

Eskiden yaptıkları bir açıklamada Brad Pitt ve Angelina Jolie, gayler ve lezbiyenlerin yasal olarak evlenebilecekleri zaman evlenmeyi kabul edeceklerini söylemelerine rağmen çift bu fikirlerinden vazgeçmiş gibi görünüyor.

Daha önce çocuklarının isteği üzerine bir Fas düğün seramonisi düzenleyen çift evliliklerini resmileştiriyor.

Brad Pitt evliliğe olan bakış açılarının değişmesini ‘Çocuklarımız evlilik hakkında sorular sormaya başladılar. Bu onlar için gittikçe daha da önemli olmaya başladı, bundan dolayı evlilik hakkındaki düşüncelerimizi gözden geçirmeliyiz’ diyerek açıkladı. Bu da olası bir yaz evliliğini daha muhtemel kılıyor.

US Weekly, daha önce çıkan evlenme haberlerinin aksine bu seferkinden emin olduklarını yazdı. 3 biyolojik, 3 de evlatlık çoçukları olan çiftin, daha önce çıkan yalan evlenme haberlerine karşın, gelecek aylarda içinde kendi kilisesi olan Fransa’daki malikanelerinde düğün törenini gerçekleştirecekleri söyleniyor.

Yorumlar