Hassas bölge hijyeni için hassas bakım!

Uzmanlar, genital bölge temizliğine yeteri derecede özen gösterilmediğinde, başta enfeksiyon ve mantar olmak üzere çeşitli sağlık sorunlarının ortaya çıkabileceği konusunda sık sık uyarılarda bulunuyorlar.

Hassas bölge hijyeni için hassas bakım!

Ayrıca yoğun alkolle silmek gibi bilinçsiz uygulamalardan kaçınılması gerektiği, bunun enfeksiyona zemin hazırlayabileceği de yapılan uyarılar arasında.

Genital bölge temizliğinin önemini biliyor ve özen gösteriyorsanız, bu bölgenin ihtiyaç duyduğu özel temizliği sağlayan ve intim hijyenini destekleyen doğal içerikli Ecocare Organik Genital Bölge Temizleyici, ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor.

İnsan vücudunda, hassas genital bölgenin asidik PH dengesi, bakteri ve mantar üremesini engelleyerek sağlığı korumaya yardımcı olur. PH derecesi 4,2 olan Ecocare Organik Genital Bölge Temizleyici de hassas bölgenin asidik PH dengesini koruyor. Doğal intim florasını bozmadan, intim bölgesini tahriş etmeden temizlerken; hoş kokusu günlük kullanımda ve özel günlerde rahatlık sağlıyor. Doğal papatya özü ile cildi arındıran ve tazeleyen ürün, erkeklerin kullanımına da uygun.

 Benzer ürünlerden farklı olarak intim sağlığına zararlı sles, koruyucu paraben, silikon, tuz, sentetik kıvamlaştırıcı, boya, sülfat, etosilat (EO), alerjen esans ve petrokimyasal madde içermemesi de ürünün önemli artıları arasında.

Türkiye’de Petra tarafından 200 ml’lik ambalajda satışa sunulan ürün, 29 TL fiyat etiketine sahip.
 

Yorumlar