Saçınızdaki marifet Bosch'ta gizli!

Yeni yılda saçlarınızın güzelliğini Bosch’un son derece minik ve kompakt ama mucizevi saç düzleştiricisi ve saç kurutma makinesi ile sağlamaya hazır mısınız?

Saçınızdaki marifet Bosch'ta gizli!

'Yaşam için teknoloji' sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, yeni yılda saç bakımına önem veren ve güzelliğine güzellik katmak isteyenler için yeni Bosch BrilliantCare Business saç düzleştiriciyi ve Bosch beautixx silentION saç kurutma makinesini sunuyor. Her an yanınızda taşıyabildiğiniz her daim saçlarınızı düzleştirebileceğiniz bir ürün. Seyahate çıkarken bavulunuza katlanabilen saç kurutma makinesini rahatlıkla yerleştirebileceksiniz.  Her iki ürün de çantanıza atıp her yere götürebileceğiniz kadar küçük ve hafif olması ile her zaman ve her yerde saçınızın güzelliğini muhafaza ediyor.

Kendi minik, marifeti büyük saç düzleştirici: Bosch BrilliantCare Business

Özellikle kış koşullarında ve yağışlı havalarda, saçlar, arabadan inip, kapalı bir mekana girene kadar kabarır, şekli kaçar, moral bozar. Çantanızda varlığını bile unutacağınız minicik düzleştiriciniz Bosch BrilliantCare Business ise saçlarınızın her daim kuaförden yeni çıkmış gibi görünmesini sağlıyor. 50 saniye gibi çok kısa sürede ısınabilme özelliğine sahip Bosch BrilliantCare Business saç düzleştirici, özellikle kısa saçlar ve kâküllü saç modelleri için oldukça ideal bir kullanım sunuyor. Rüzgarda ya da yağmurda birbirine karışan, bozulan saçlarınızı, minicik ve etkili bir müdahale ile harika bir görünüme sokarak, çevrenizdekileri ışıltınızla şaşırtmanızı sağlıyor. Yuvarlatılmış kenarlı plakalar sayesinde ister gündüz işte ister gece yemekte ya da partide harika buklelere sahip olmanızı mümkün kılıyor. Sıcaklığı eşit dağıtan plaka sayesinde saçları daha iyi şekillendiriyor. İşe ya da seyahate giderken hiç yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz, en yakın arkadaşınız oluyor.

Bosch beautixx silentION, saçınızı nazikçe kurutur, güzelliğinizi tamamlar

Beyaz, Fuşya rengi ve 2000 Watt gücü ile ayrıcalıklı bir saç kurutma makinesi olan Bosch beautixx silentION, mini saç düzleştiricinizle çok iyi bir ikili oluşturuyor. Katlanabilir oluşuyla son derece kompakt bir tasarıma sahip olan Bosch beautixx silentION, dilediğiniz her zaman ve her yerde yanınızda olarak, güzelliğinizi tamamlamaya yardımcı oluyor. Çift iyonizasyon sistemi ile anti statik etki yaratıyor. Bu sayede statik elektriklenmeyi azaltırken, saçın daha kolay taranmasını, daha düz ve parlak olmasını sağlıyor. Saçı daha yumuşak hale getirirken, uçmasını ve birbirine karışmasını önlüyor. Soğuk hava tuşu sayesinde ise saça verilen şekil sabitleniyor ve modeli uzun süre bozulmuyor. Çıkartılabilen hava ızgarası sayesinde de kolayca temizlenebiliyor.

Yorumlar