Yeni yılda zamanı tersine çevirin!

'Güzellik bir sır değil, bilgi birikimidir' anlayışıyla, uzman dermatologlar tarafından ileri teknolojiyle geliştirilen Diadermine serisi, cilde yeni bir gençlik kaynağı sunuyor.

Yeni yılda zamanı tersine çevirin!

'Güzellik bir sır değil, bilgi birikimidir' anlayışıyla, uzman dermatologlar tarafından ileri teknolojiyle geliştirilen 'Diadermine' ürünlerinden Diadermine Lift+ Intense Age Repair, yaklaşan yılbaşı öncesinde hediye arayışında olanlara ideal bir seçenek sunuyor. Sevdiklerinize Diadermine Lift+ Intense Age Repair serisiyle zamana karşı direnme şansı tanımanın tam zamanı.

Diadermine Laboratuvarları ve Dr. Caspari işbirliğiyle geliştirilen Diadermine Lift+ Intense Age Repair serisi, cilde yeni bir gençlik kaynağı sunuyor.

1998 yılından bu yana Almanya’da plastik cerrah olarak ün yapan, profesyonel cilt bakımı ve yaşlanma karşıtı bakım konularında da uzman olan Dr. Caspari, bilgi birikimi ve deneyimini bu kez Diadermine Lift+ Intense Age Repair serisi için değerlendiriyor.

Diadermine Lift+ Intense Age Repair, 'Plant Stem Cell Kompleks' etkisiyle cildin doğal yenilenme sürecine destek oluyor, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün belirgin şekilde azalmasını sağlıyor.

'Gündüz Kremi', 'Gece Kremi' ve 'Aktif Hücre İksiri'nden oluşan seri, cildin doğal ışıltısını ortaya çıkarıyor.

Diadermine Lift+ Intense Age Repair’in Plant Stem Cell Kompleksi etkisi ile cildin kök hücre ortamı, cildin yenilenme yeteneğini devam ettirebilmesi için korunurken cildin kolajen, fibronektin ve hyaluronik asit sentezi gibi doğal yenilenme süreci harekete geçiriliyor.

Yaklaşan yılbaşı için ideal bir hediye

Diadermine Lift+ Intense Age Repair, yaklaşan yılbaşı öncesinde sevdikleri için ideal hediyeyi arayanlara güzel bir seçenek sunuyor. Yılbaşında, zamana karşı direnme fırsatı sunduğu herkesi sevindirebilecek seri, en güzel hediye seçenekleri arasında öne çıkıyor.

Yorumlar