Bebeklerin saçları nasıl hızlı uzar doğal saç bakım kürlerini deneyin!

Bebeklerin saçları nasıl çabuk uzar? Bebeğinizin saçlarının sağlıklı ve uzun olmasını istiyorsanız bu saç bakım kürleri tam size göre!

Bebeklerin saçları nasıl hızlı uzar doğal saç bakım kürlerini deneyin!

Bebeğinizin saçlarının sağlıklı ve hızlı bir şekilde uzamasını mı istiyorsanız? Doğru yerdesiniz! Uygulayacağınız bazı doğal yöntemler sayesinde bebeğinizin minik minik çıkan saçlarının boyunu uzatacaksınız. Özellikle yeni doğan bebeklerin bazıları kel olmaktadır. Bebeğinizin zaman içerisinde gür saçlara sahip olmasını istiyorsanız size önereceğimiz bu yöntemleri deneyebilirsiniz. Peki bebeklerin saçları nasıl çabuk uzar? Bebeklerde saç kazıtınca gür çıkar mı? merak edilen soruların yanıtları elmaelma.com'da.

BADEM YAĞI İLE SAÇ ÇIKARMA YÖNTEMİ

 Badem yağı saçlar için oldukça faydalıdır. İçerisinde bulundurduğu A, B1, B2, B6 ve E vitamini ile uzmanların herkesin mutlaka kullanması gerektiğini düşündüğü bir yağdır. Özellikle de saçlar için mucizevi bir etkisi bulunmaktadır. Yetişkinler için faydalı olan badem yağı bebekler için de faydalıdır. ebeğinizin saç derisine badem yağı ile nazikçe masaj yaparak köklerin gürleşmesini sağlayabilirsiniz

ALOE VERA BİTKİSİ İLE SAÇ GÜRLEŞTİRME YÖNTEMİ 

Bebeklerde saç gürleştiren yöntemlerden bir tanesi de aleovera yağıdır. Son zamanlarda güzellik sektöründe oldukça adını duyduğumuz bu yağ, bebeklerde saçların çıkmasına da yardımcı olmaktadır. Yapmanız gereken tek şey, Aloe vera bitkisinin yapraklarını uzunlamasına kesmek ve içerisindeki jeli kaşık yardımıyla çıkarıp bir miktar su ile karıştırmak ve banyo bitiminde bebeğinizn saçını suyla yıkamak. Hepsi bu kadar! 

BEBEĞİN SAÇLARINI KAZITMAK GÜRLEŞMEYE NEDEN OLUR MU?

Halk arasında oldukça yaygın olan bu düşünce kesinlikle yanlış bir düşüncedir. Bilimsel olarak kanıtlanamayan bu durumun herhangi bir gerçekliği bulunamamaktadır. Bunun bu şekilde düşünülmesinin sebebi özellikle de ilk çıkan saçların normal zamandakilere göre daha koyu renkli çıkması ve anne babanın bunu daha çok ve gür çıktığını zannetmesinden kaynaklıdır. 

 

 

Yorumlar