Barbara Palvin'in güzellik sırları!

Masum güzelliğiyle bizleri kendine hayran bırakan model Barbara Palvin, cildinin kusursuz görünümünü her gün içtiği bir bardak süte borçlu olduğunu söylüyor.

Barbara Palvin'in güzellik sırları!

Güzellik alışkanlıklarının hepsinin annesi ve anneannesinin öğütleri olduğunu söyleyen 19 yaşındaki Macar model, anneannesinin kendisine cildinin gri ve cansız görünmesini önlemek için her gün bir bardak süt içmesini öğütlediğini söylüyor.

Palvin'in annesi ise ünlü modele günde iki kez yüzünü soğuk suyla yıkamasını önermiş. Soğuk suyun gözeneklerini sıkılaştırdığını söyleyen Barbara Palvin,  masajlara bayıldığını da ekliyor. Her gün masaj yaptırabileceğini söyleyen Palvin, yemek yemeyi çok sevdiğini de ekliyor. 

Palvin,"Pilatese bayılıyorum, haftada 3 ya da 4 kez pilates yapıyorum. Yemek yemeyi çok seviyorum bu yüzden daha çok spor yapıp ne istersem yemeyi tercih ediyorum. Bu, seyahat ettiğim zamanlarda biraz zorlayıcı olabiliyor ama o zaman da YouTube egzersiz videolarını izliyorum. "30 dakikalık yoğun pilates" yazıyorum. Ünlülerin pilates egzersizlerini bile bulabilirsiniz. Ben daha önce Kate Hudson'ın egzersiz rutinini denedim" diyor.

palvin.jpg

Yorumlar