Bikini Kraliçesi siz olun

Seksi ve güzel bacaklarınızla plajların güzellik kraliçesi siz olun. İşin sırrı doğal yöntemleri kullanmakta yatıyor.

Bikini Kraliçesi siz olun

guzel-bacaklara.jpeg

Sabah uyandığınızda aşağıdan yukarı doğru bacaklarınızı fırçalayın. Ön bacak, arka bacak, popo bölümü 10 dakika boyunca fazla bastırmadan fırçalanmalıdır. Bacaklarınızı fırçalamak kan dolaşımını hızlandıracak ve cilt üzerinde biriken tüm toksinleri temizleyerek cildin nefes almasını ve daha dengeli bir hale kavuşmasını sağlayacaktır.

Duşta da yapılması gereken bir takım işlemler var. Sıcak ve soğuk su farklılığı vücudun yenilenmesini ve kan dolaşımının hızlanmasını sağlayacağından çok önemlidir. Sıcak suyun altında kaldıktan sonra kısa bir süre de dayanabileceğiniz soğuklukta suyun altında durursanız, kan dolaşımınız artacak ve bacaklarınızla birlikte tüm vücudunuz sıkılaşacaktır.

Kullanılan kozmetik ürünleri oldukça önemlidir. Yemediğiniz hiçbir ürünü cildinize uygulamamalısınız. İçerisinde petro-kimya atığı olan hiçbir ürünü kullanmamanız gerekir. Çünkü cildiniz üzerine sürdüğünüz her maddeyi emme özelliğine sahiptir. Vücudunuzun doğal dengesini koruyabilmek için doğal içerikli ürünler tercih edilmelidir.  Örneğin; badem yağı veya zeytinyağının içerisine güzel kokması için birkaç damla lavanta ya da gül yağı damlatıp uygulayabilirsiniz.

Yorumlar