Güneşlenmeden bronzlaşabilirsiniz!

Tatile gidemeyen beyaz tenlilerden farkınız olsun! İşte uzmanlardan bronzlaştırıcı sprey ve krem kullanma yöntemleri...

Güneşlenmeden bronzlaşabilirsiniz!

spray-tanning.png

1. Doğru bronzlaştırıcı: Hafif renkli ya da renksiz ürünler aynı şekilde etki göstersede, hafif renkli ürün kullanımı öneriliyor. Bu bronzlaşmamış tendeki lekeri önleme yoludur.

2. Latex eldivenler: Eldivenleri kullanmazsanız, uygulama boyunca ellerinizi (parmak aralarını daha fazla yıkamalısınız) birkaç kez yıkamanız gerekir .

3. 20 volume peroksit: Genellikle saçlarınızı açmak için kulladığınız bu ürün lekerinizi "siler".

4. Zaman: Bir çok ürün bu işlemin 15-30 dakika süreceğini belirtse de, bu süreç kurumayla birlikte en az 90 dakikanızı alacaktır.

Bronzlaştırıcı ürünler nasıl kullanılır:

1. Vücudunuzun kuru olduğundan emin olun. Vücudunuz hafif ıslak olsa bile, bronzlaştırıcı tam olarak işe yaramayacaktır ve kahverengi lekeler bırakacaktır. Duştan sonra, vücudunuzu iyice kurulayın. Ürünü buharlı bir banyoda uygulamayın.

2. Nemlendirici krem kullanın. Kremi ince tabaka sürdüğünüzde cildiniz pürüzsüz hale gelecektir. Bu uygulamayla cildinizde bronzlaştırıcıyı kullanabilirsiniz. Bronzlaştırıcıyı kullanmadan önce bir kremi emmesini ve vücudun kurumasını bekleyin.

3. Belirgin bikini izlerinden kaçının sonra bronzlaşmış bölgeyi hafifçe ovalayın. Bronzlaştırıcı kullanmadığınız bölgeye nemlendirici krem uygulayın.

4. Son olarak, giyinmeden veya yatmadan önce bronzlaştırıcının tamamen kuruduğuna emin olun. Kuruması sadece 20 dakika sürebilir, ancak daha uzun sürerse vücudunuzda herhangi birşey giymeden veya takmadan bekleyin.

Yorumlar