Güzellik sırları işte bunlar

Daima ışıldayan pozlar verirken gördüğünüz ünlülerin güzellik sırlarını merak etmiyor musunuz?

Güzellik sırları işte bunlar

Mesela ciltleri nasıl bu kadar yumuşak? Ya da dişleri nasıl daima ışıl ışıl?

Tüm bu soruların cevabını artık biliyorsunuz!

Sandra Bullock

Ödüllü oyuncu göz altı torbaları için hemoroid kremi kullanıyor. Bu kremin içinde göz çevresi gibi hassas cilt bölgelerine iyi gelen bir madde bulunuyor.

sandrabullock.jpg

 

Julia Roberts

Julia Roberts da güzel ellerin önemini bilenlerden... Güzel oyuncu ellerini zeytinyağında bekletiyor. Bu hem manikürünü kolaylaştırıyor, hem de cildine tarifsiz bir yumuşaklık kazandırıyor.

julia-roberts-7.jpg

 

Halle Berry

Halle Berry sürekli canlı ve taze görünen cildiyle biliniyor. Sırrı ise çok doğal: C vitamini! Berry yüzü için sadece doğal ürünler kullanıyor.

halleberry.jpg

 

Catherine Zeta-Jones

Bayan Tebessüm! Harika bir gülümsemeye sahip oyuncunun sırrına ise çok şaşıracaksınız. Catherine eskiden çilekleri ezerek dişlerini bu püreyle fırçalarmış. Fakat çileğin içindeki malik asit oranı yüzünden günlük kullanım için pek tavsiye ettiğimiz bir öneri değil.

catherine.jpg

 

Tyra Banks

Peki Tyra Banks dudakları kuruduğunda ne yapıyor dersiniz? Ünlü model yanında daima yedek bir diş fırçası taşıyor. Dudakları kuruduğunda fırçalayarak hem dudaklarını üstündeki ölü deriden arındırmış oluyor, hem de yumuşak kiraz dudaklara sahip oluyor.

tyra.jpg

Yorumlar