Selülitlerden kurtulmanın yolları nelerdir yaz için endişelenmenize gerek yok!

Selülitlerden kurtulma yolları nelerdir? Selülitler neden olur? Yaz aylarından denize havuza girerken selülitler yüzünden umutsuzluğa kapılanlar için...

Selülitlerden kurtulmanın yolları nelerdir yaz için endişelenmenize gerek yok!
-A A+

Selülit neden olur? Selülitlerden kurtulma yolları nelerdir? Biz kadınların bir numaralı cilt sorunlarından biri de selülit oluşumudur. Özellikle yaz aylarında saklamak için elimizden geleni yaptığımız ve kurtulmak için binbir çeşit denediğimiz yöntemler deniyoruz. Elmaelma.com olarak yazın havuza veya denize girerken içimizdeki tedirginlikleri bir kenara bırakıp rahatlıklar yazın keyfini çıkarabilmek için Akustik Dalga Tedavisi ile selülitlerden kurtulmanın yollarını Cilt Bakımı ve Güzellik Uzmanı, Eğitmen Master Figen Aktosun, gücünü sesten alan uygulama hakkında detaylı bilgi verdi.

Son zamanlarda selülit tedavilerinde kullanılan uygulamalardan olan Akustik Dalga Tedavisi (AWT) selülit sorunu olanlar için kurtarıcı bir çözüm oluyor. Saç, Cilt Bakımı ve Güzellik Uzmanı, Eğitmen Master Figen Aktosun, kusursuz bacaklara dünya çapında kanıtlanmış başarıları ile dikkat çeken uygulama Akustik Dalga Tedavisiyle (AWT) kavuşulabileceğinin altını çiziyor.

kusursuz bacak

KUSURSUZ BACAKLARA SAHİP OLMAK İÇİN...

Akustik Dalga Tedavisi, yaz aylarında korkmadan, özgürce bikini ve mayo giymek isteyen, özellikle yaz geldi de geçiyor diyenlerin karşısına kurtarıcı bir çözüm olarak çıkıyor. Tamamen doğal olan, etkisini ses dalgalarının gücünden alan bu tedavide; kimyasal ve lazer işlemi olmadığı için tahriş ya da güneşten korunma zorunluluğu gibi sıkıntılar yaşanmıyor. Bu nedenle her mevsim rahatlıkla tercih edilebilir. Uygulama sonrası tek yapılması gereken ise bol su tüketmek.

Haftada 2 kez 30 dakikalık seanslar şeklinde işlemimizi uyguluyoruz. Sorunlu bölgedeki derinin altına 6 ile 10 cm inerek güçlü ses dalgaları ile uygulama yapıyoruz. Bu bölgedeki kan dolaşımını hızlandırıp elastikiyeti arttırarak sıkılaştırıyoruz. AWT ile üretilen ses dalgaları deri ve yağlardan geçerek selülite neden olan tüm etkenleri düzeltiyor.

TEDAVİ SÜRECİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER...

Tedavi süresince tedavi gününde 4 litre, diğer günlerde ise herkesin günlük tüketmesi gereken su miktarı 2 litre su içilmesi gerekiyor. Her gün düzenli olarak en az 20 dakika yürüyüş yapılmalıdır. Tedavi sürecine zor olmayan ve oldukça uygulaması pratik olan bu önerileri yapabilirsiniz.