Seks süresi nasıl uzatılır? Mastürbasyon ile pratik yapabilirsiniz!

Seks süresi nasıl uzatılır? Mastürbasyon ile seks süresini uzatabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte seks süresini uzatan bilinmeyen 4 mucizevi yöntem!

Seks süresi nasıl uzatılır? Mastürbasyon ile pratik yapabilirsiniz!

Çok çabuk mu orgazma ulaşıyorsunuz? Seks süresini biraz daha uzatmak mı istiyorsunuz? Bunun için çeşitli yöntemler bulunuyor! Bazı egzersizler ve yaşam değişiklikleri ile seks sürenizi daha uzun bir hale getirebilir, cinsel hayatınıza renk katabilirsiniz. Peki nasıl? İşte tüm merak ettiğiniz soruların yanıtları elmaelma.com'da. 

KENDİNİZE GÜVENMEKLE İŞE BAŞLAYIN 

Endişelenmeyi artık bir kenara bırakın! Seksin en büyük düşmanı endişe ve gerginliktir. Bu yüzden rahatlamaya çalışın. Kendinize güvenmekle işe başlayabilirsiniz. Bu bakış açısı hem sizi hem de partnerinizi olumlu yönde etkileyecektir. 

SEKS ÖNCESİ MASTÜRBASYON YAPMAYI DENEYEBİLİLRSİNİZ 

Mastürbasyon yaparken çabucak bitirmeye çalışırsanız bu bedeninizi çabuk orgazm olmaya eğitir. Haftada birkaç kez ve seksten birkaç saat önce mastürbasyon yapmak ve yaparken de mümkün olduğu kadar orgazm olmayı geciktirmeye çalışmak seks sürenizi artırmanıza yardımcı olabilir. Bunun süresini abartmamalısınız. Yoksa yine erekte olmakta zorluk çekebilirsiniz. 

ALKOL VE SİGARAYI DERHAL BIRAKIN 

Alkol ve sigaranın tüm kötülüklerin başlangıcı olduğunu ve sağlığımıza ne kadar zarar verdiğini artık hepimiz biliyoruz.  Alkol ve sigara cinsel hayatımızı da olumsuz etkiliyor. Özellikle ereksiyon bozukluğu ve bazı performans sorunlarına yol açıyor. 

 

 

Yorumlar