Susamam şarkısının sahibi 31 yaşındaki Şanışer kimdir? 9 saatte 1 milyon izlendi!

Susamam adlı rap şarkı ile Türkiye'nin gündemine otursan gerçek adı Sarp Palaur olan ünlü rapçi Şanışer 18 rapçi ile 9 saatte 1 milyon izlendi!

Susamam şarkısının sahibi 31 yaşındaki Şanışer kimdir? 9 saatte 1 milyon izlendi!

''Susamam'' adlı rap şarkı 9 saatte 1 milyon izlenmeye ulaştı. Rap dünyasında Şanışer lakabı ile bilinen gerçek adı Sarp Palaur olan ünllü rapçi 18 rapçi ile yaptığı rap şarkı trendlerde bir numaraya girdi! Susamam adlı şarkı ile Türkiye'nin gündemine oturan rap şarkıyı Şanışer şarkısını bir sosyal sorumluluk projesi ile değerlendiriyor! Kısa sürede büyük yankı uyandıran toplumsal sorunları ele alan Susamam adlı şarkıya ünlüler dünyasından tam destek geldi. Sosyal medya hesabından 31 yaşındaki ünlü rapçi Şanışer ve 18 rapçinin yer aldığı şarkıyı etiketleyerek destek mesajları yağdı. 

Gerçek adı Sarp Palaur olan 31 yaşındaki rapçi Şanışer Fuat, Ados, Hayki, Server Uraz, Beta, Tahribad-ı İsyan, Sokrat St, Ozbi, Deniz Tekin, Sehabe, Yeis Sensura, Aspova, Defkhan, Aga B, Mirac, Mert Şenel, Kamufle gibi 18 rapçinin yer aldığı Susamam adlı rap şarkı YouTube'da 9 saatte 1 milyon izlenmeye ulaştı!

14 dakika 54 saniye süren rap şarkının uzunluğu ve toplumsal konuları ele alan sözleri ile kısa sürede büyük ilgi gördü. 'Susamam' adlı rap şarkıda eğitim, hayvan hakları, kadın hakları, adalet, sokak, intihar, doğa, hukuk gibi toplumsal sorunları ele alıyor. 

susamam rap şarkısının sahibi şanışer kimdir kaç yaşında

Susamam Şarkısının Sahibi Şanışer Nereli Kaç Yaşında? Gerçek Adı Ne?

1987 yılında İzmir'de dünyaya gelen Şanışer lakabı ile rap dünyasının sevilen rapçinin gerçek adı Sarp Palaur İlköğretim ve Ortaokul eğitimini İstanbul'da tamamladıktan sonra Antal'ya da yaşamını sürdürmeye devam etti. 2005 yılında Muğla Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünü kazanarak eğitimini tamamladı. 

Sarp Palaur, Şanışer lakabını neden aldığını bir röportajında, ''15 yaşında aldığım bir karar o. O dönem böyle eski Türkçe, Farsça isimler çok modaydı. Sagopa Kajmer etkisi sanırım. Ben de Şanışer’i buldum kendime. Ama ismimden memnunum. Ya bana uydu, ya ismimden ötürü kariyerim böyle gelişti. Hangisi oldu bilmiyorum ama sonuçta şanıma yaraşır bir isim oldu." şeklinde açıkladı.

Yorumlar