Uyku apsesi ve horlama cinsel hayatı nasıl etkiliyor seksi öldürüyor!

Uyku apsesi ve horlama cinsel hayatı nasıl etkiliyor? Uzmanlar uyarıyor! Horlama ve uyku apsesi seksi öldürüyor! İşten nedeni!

Uyku apsesi ve horlama cinsel hayatı nasıl etkiliyor seksi öldürüyor!

Cinsel isteksizlik, sertleşme sorunu ve orgazm olamama gibi bir sorun yaşıyorsanız ve dahası sabahları uyandığınızda sinirli oluyor, unutkanlık ve konsantrasyon problemi yaşıyorsanız nedeni horlama veya uyku apsesi hastalığı olabilir. Bu hastalık kolay bir problem gibi görülse de çiftler arasında oldukça problem yaratmakta hatta ve hatta boşanmaya bile neden olabilmektedir. Uyku apsesi ve horlama cinsel hayatı nasıl etkiliyor? Evliliklerin bitmesine neden olan uyku apsesi ve horlama hakkında tüm merak edilen soruların yanıtları elmaelma.com'da. 

HORLAYAN ERKEĞİN LİBİDOSU DÜŞMEKTEDİR 

Horlama oldukça rahatsız edici bir hastalıktır. Horlamanın gürültüsünden dolayı çiftler beraber uyuyamamaktadır. Horlayan erkeğin libidosu düşmektedir. Bu da erkekte cinsel isteksizliğine neden olmaktadır. Bu gibi nedenlerden dolayı horlama problemi olan çiftler horlama problemi olmayan çiftlere göre daha çok sorun yşamaktadır. 

GÜNLÜK YAŞAMI OLUMSUZ YÖNDE ETKİLEMEKTEDİR 

Horlama problemi sadece cinsel hayatı değil aynı zamanda günlük yaşamı da olumsuz yönde etkilemektedir. Bu kişiler dinlenemedikleri için gün içerisinde yorgun ve mutsuz hissetmektedirler. İş verimlilikleri ve başarıları da azalmaktadır. Daha gergin ve sinirli hale gelirler. 

CİNSEL HAYATI OLUMSUZ YÖNDE ETKİLEMEKTEDİR 

Horlayan kişiler genellikle obezdirler. Eşleriyle yan yana uyuyamadıkları için aile içi gerginlikler yaşamaktadırlar. Sürekli olarak kendilerini yorgun ve uykusuz hissettikleri için de düzenli bir cinsel hayatları da yoktur. Bu durum ne yazıkki bir süre sonra boşanmaya kadar gitmektedir. 

ÇİFTLER BİRBİRLERİNDEN ZAMANLA UZAKLAŞMAKTADIR 

Cinsel isteksizlik, horlama ve uyku apnesinde gözlenen en önemli semptomlardan biridir. Aynı zamanda kişi sürekli olarak kendisin yorgun hissettiği için eşine vakit ayıramaz ve sürekli olarak uyumak ister. Ayrıca horlama problemi yaşayan erkeklerin çoğunda erken boşalma sorunu da görülmektedir. Horlamadan dolayı eşlerin yan yana uyumaması, birbirlerinden uzaklaşmalarına neden olur. Bu nedenle bu durum önemsenmeli gerekli tedaviler uygulanmalıdır. 

Yorumlar