Erkekler seks sırasında ne düşünür duyunca inanamayacaksınız!

Erkekler seks sırasında ne düşünür? Çoğu kadının aklını kurcalayan bu sorunun cevabını öğrendiğiniz zaman çok şaşıracaksınız! İşte yanıtı!

Erkekler seks sırasında ne düşünür duyunca inanamayacaksınız!

Erkekler seks öncesi pek çok şey düşünmektedir. Genel olarak bakıldığında 'gecenin sonu nasıl bitecek', 'iyi bir performans sergileyebilecekmiyim' ya da 'ne yersem performansım artar' gibi şeyler düşündükleri ortaya çıkmıştır. Seks esnasında çoğu kadının aklını meşgul eden bu sorunun detaylı cevabına  gelin hep beraber öğrenelim. Peki erkekler seks sırasında ne düşünür? İşte tüm merak ettiklerinizin cevabı elmaelma.com'da. 

EŞİNİZİN MUTLU OLMASINI ORGAZM OLMASINA BAĞLIYORSANIZ... 

Çoğu erkek bir konuda yanılgıya düşmektedir. Eşlerinin mutlu olmasını orgazm olmasına bağlayan erkekler büyük bir yanılgıya düşmektedir. Çünkü kadın beyni ile erkek beyni aynı çalışmamaktadır ve kadınlar birlikte geçirilen zamanın kalitesine önem vermektedir. Eşlerinin onları öpüşü ya da dokunuu kadınlar için gecenin sonundan daha büyük önem taşımaktadır. 

KADINLAR GEÇİRİLEN SÜREYE ERKEKLER KADAR TAKILMIYOR 

Erkekler seks sırasında zamanı nasıl uzatacaklarını düşünüp dururlar. Bİr taraftan orgazm olma isteği ağır basarken diğer taraftanda bu durumu mümkün olduğu kadar ertelemek isterler. Erken boşalma olmadığı taktirde kadınlar geçirilen süreye erkekler kadar takılmazlar. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi kadınlar geçirilen vaktin değerli olmasına daha çok özen göstermektedir. 

SEKS SIRASINDA GARİP BİR YÜZ İFADESİ VARSA... 

Erkekler boşalmayı geciktirmek için türlü türlü şeylere başvururlar. Çoğu erkeğin garip bir yüz ifadesi takınmasının sebebi de budur. O esnada sorsanız size çok enteresan bir şey söyleyebilir. Yani bir matematik denklemlemini çözmeye çalıştığını ya da evcil hayvanlarını düşündüğünü söylerse şaşırmamalısınız. Yüzündeki garip ifadeyi sorduğunuzda ise bir anlığına donup kalırlar. Ancak bu düşünce şekli tamamen süreyi uzatmak maksatlı olduğundan çoğu kadın farkında olmasına rağmen görmezden gelir. Bu nedenle partnerinizin seks esnasındaki yüz ifadesine takılmamanızı öneriyoruz. 
  

 

 

Yorumlar