Hülya Avşar'ın tenis maçında giydiği kıyafet olay oldu

Hülya Avşar son günlerde verdiği pozlar ve yaptığı açıklamalarla gündemde. En son çıktığı tenis maçında giydiği püsküllü ve iddialı kıyafetle çok konuşulacak.

Hülya Avşar'ın tenis maçında giydiği kıyafet olay oldu

TEB BNP Paribas İstanbul Cup Uluslararası Kadınlar Tenis Turnuvası’nın tekler finali önceki gün gerçekleşti. Spor Toto Tennis Park’taki final müsabakası öncesi Hülya Avşar ile partneri Yankı Erel korta çıktı, Zeynep Sönmez ve Kaan Erel ile hazırlık maçı yaptı.

DİKKAT ÇEKMEK İÇİN GİYDİM

Püsküllü kıyafetiyle dikkat çeken Avşar, maç sonrası soruları yanıtladı: “Normal maçlarda tabii ki böyle bir kıyafet giymiyorum. Ama bu farklı bir karşılaşmaydı. Sporcu gençlerimize destek olmak, dikkat çekmek için giydim.”

Hülya Avşar

BEN OLSAM iPiNi ÇEKMiŞTiM

Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile sevgilisi Seda Evin’in kendisi yüzünden tartıştığı iddiasına da yanıt verdi.

Ünlü oyuncu, sosyal medya üzerinden Çilingiroğlu’na gönderdiği mesaj yüzünden çiftin kavga ettiği yönündeki haberlerle ilgili şöyle dedi: “Ben eğleniyorum ya. Kız arkadaşı da anlayışlı davranıyor sağ olsun. Ama aynı şeyi Kaya bana yazsa kibarca ‘neyin kafasını yaşıyorsun sen’ derdim. Kız arkadaşının yerinde olsam, çoktan ipini çekmiştim.”

Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, Hülya Cup organizasyonları ile tenise verdiği katkıdan dolayı Hülya Avşar’a teşekkür plaketi takdim etti.

 

 

Yorumlar