Kadınların libidosu nasıl arttırılır ayak bileklerine...

Kadınların libidosu nasıl arttırılır? Kadınların libidosunu arttırmak için neler yapılmalıdır? Ön sevişmeden daha etkili bir yolu var!

Kadınların libidosu nasıl arttırılır ayak bileklerine...
-A A+

Kadınların libidosu nasıl arttırılır? Kadınların libidosunu arttırmak için neler yapılmalıdır? Zaman zaman tüm kadınların libido sorunu oluşabilir. Bu oldukça doğal bir sorun olmakla beraber partnerinizle aranızda bazı sorunlar oluşmasına sebebiyet verebilir. Stres, depresyon gibi faktörler libidonuzu kötü etkilemektedir. Üstelik kadınlarda yaş ilerledikçe libidoda azalma meydana gelebilir. Fakat Amerikalı bilim adamları öyle bir şey açıkladı ki... Bu yöntem basit olmakla birlikte kadınların libidosunu yüselttiği testlerle onaylanmıştır. İşte libidoyu arttırmanın yöntemi...

LİBİDO SÜREKLİ DEĞİŞEBİLİR!

Düşük libido, cinsel aktiviteye karşı azalmış ilgi demektir. Zaman zaman cinsel ilişkiye olan ilginin kaybolması yaygındır çünkü libido seviyeleri yaşam boyu değişir. Uzun bir süre için düşük libido endişe yaratabilir. Düşük libido bazen altta yatan sağlık problemlerinin de bir göstergesi olabilir.

ÖN SEVİŞMEDEN DAHA ETKİLİ...

-Amerikalı bilim insanlarının yaptığı araştırmaya göre kadınların ayak bileklerine vurmak libidolarını ön sevişmeden daha fazla arttırıyor.

-Ayaktan omurga köküne gönderilen elektrik sinyalleri genital bölgeye bir kan dalgası göndererek kadının cinsel dürtüsünü arttırıyor. 30 dakikadan daha kısa sürede kadın gıdıklayıcı bir ürperti hissediyor. Bu da cinsel uyarımı tetikliyor.

-Çalışmalarda böyle vuruşların 30 farklı kadının cinsel dürtüsüne olan etkisi analiz edildi. Kadınların neredeyse yarısı hayatlarının bir noktasından sonra libidolarını kaybediyor.

-Bilim insanları bu çalışmalar sayesinde cinsel uyarılma bozukluğuna karşı ilaçtan daha ucuz bir alternatif bulunabileceğini umuyor.

-Araştırmanın yazarı Michigan Üniversitesi Profesörü Tim Bruns, "Stimülasyon 3 ay boyunca tekrarlanırsa vajinaya kan akışını ve sinir bağlantısını daha iyi hale getirebilir. Cinsel uyarılma bozukluğu semptomlarını hafifletebilir." diye konuştu.

-Araştırma için kadınların bileklerine ince bir iğne yerleştirilerek elektrik dalgası verildi. Tibial sinir yoluyla omurga köküne gönderilen dalgalar teoride kadınların özel bölgelerine kan akışını arttırıyor. Tedavinin bir yan etkisi olup olmadığı henüz bilinmiyor ancak araştırmacılar ümitli.