Partnerinizin seks yapmak istememe nedenleri çalışma hayatı zor olabilir!

Partnerinizin seks yapmak istememe nedenleri nedir? Partnerinizin zaman içerisinde sizinle seks yapmaktan kaçıyorsa, sebebi bunlar olabilir!

Partnerinizin seks yapmak istememe nedenleri çalışma hayatı zor olabilir!

Sevgililiğin ya da evliliğin ilk yıllarında yatak odası oldukça ateşli olmaktadır. Hepinizinde bildiği gibi yılların geçmesiyle birlikte yanan ateş yavaş yavaş küllenmeye başlıyor ve kaçınılmaz son olarak çiftler birbirinden uzaklaşmaya başlıyor. Elmaelma.com olarak sizlere bu durumun zamana bağlı olmadığını zamana bağlı kalmadan da eşinizin ya da sevgilinizin sizinle seks yapmak istemeyebileceğini ve bunun nedenlerini sıraladık. İşte partnerinizin sizinle seks yapmak istememe nedenleri! 

Çalışma hayatı stresli olabilir! 

Partnerinizin iş hayatı eğer stresliyse, tüm dikkatini ve odağını mesleğine adamışssa bu durumda sizden biraz uzak kalmış olması normal karşılanabilir. Bu durumda yapmanız gereken şey, eşinizle iş yaşamındaki sorumluluklarını dengeleyebileceğiniz bazı yollar bulmaya çalışmak olmalıdır. 

Erkek menopozu yaşıyor olabilir

Andropoz olarak adlandırılan "erkek menopoz" terimi, erkeklerde testosteron seviyelerinin yaşa bağlı olarak azaldığını anlamına gelir. Erkek menopozu, kadınlarınkiyle çok farklıdır. Korkmanıza gerek yok! Bu süreci kadınlar kadar yoğun atlatmıyorlar. Eğer böyle bir durum varsa konuyu görmemezlikten gelmeyin. Onunla cinsel duyguları ve ihtiyaçları hakkında konuşmayı deneyin. 

Tek başına iyi gidiyor olabilir

İhtimallerden bir tanesi de partnerinizin  bu keyfi sizinle paylaşmak istememesidir. Bazı erkekler daha hızlı ve etkili olduğu için  porno veya kendi fantezileriyle mastürbasyon yapıyor. Bu durumu onunla konuşmalısınız. Onu asla suçlamayın. Seksi eğlenceli hale getirmek için fantezilerini öğrenin. 

Stresli olabilir

Partnerinizin sadece iş hayatı değil, günlük hayattaki sıkıntılarda stresli olmasına neden olabilir. Bu da partnerinizi seks yapmaktan uzak tutuyor olabilir. Elbette stresin kaynağını kaldıramazsınız ya da sorunu çözemeyebilirsiniz ancak libidosunu arttıracak basit değişiklikler ile onu daha istekli bir hale getirebilirsiniz. 

 

 

Yorumlar