Kickers'tan kız çocukları için pembe düşler

Daha ilk görüşte başlayan ve atılan ilk adımla filizlenen bir aşk… İlerleyen yaşlarda ise adeta bir tutkuya dönüşerek daima özel kalan pespembe bir düş… Neden mi bahsediyoruz: Elbette ayakkabılardan…

Kickers'tan kız çocukları için pembe düşler

Erkek çocukların oyuncak arabalara ya da robotlara duydukları ilgiyi bir kenara bırakın. Hiçbir şey bir kız çocuğun ayakkabılara duyduğu ilginin yerini tutamaz. Yetişkinler için olduğu kadar çocuklar için de birbirinden güzel tasarımlar üreten dünyaca ünlü KicKers markası bunu çok iyi biliyor. 2011 Yaz Koleksiyonu ile bir kez daha dikkatleri çekmeyi başaran marka, kız çocuklar için ürettiği pembe ayakkabı modelleri ile hayallere renk katıyor. 

KicKers ayakkabılar hem şık hem rahat…

KicKers, farklı zevklere seslenen tasarım ve modellere yer verdiği yeni koleksiyonunda kız çocukların çok sevdiği pembe rengi ön plana çıkartıyor. Duyguların ve sevginin rengi olan pembenin, kendine özel enerjisi ile hayallerin pekişmesinde de etkili olduğu biliniyor. Böylece KicKers, hayal dünyasına ve ayakkabı modasına ilk adımlarını atarken minik kızları yalnız bırakmıyor. Koleksiyonda 2 yaşından 12 yaşına kadar tüm kız çocuklar için alternatifler bulunuyor. KicKers ayakkabılarda şıklık kadar dayanıklılık ve esneklik de önemli özellikler arasında. KicKers, şıklığa verdiği önemi rahatlığa da gösteriyor. Bu anlayış, özellikle ayakların gelişmekte olduğu çocukluk döneminde büyük önem taşıyor. Dikkatle ve özenle tasarlanan KicKers ayakkabılar, ayak çevresinin doğal şekliyle mükemmel uyum sağlıyor. KicKers’lar; kusursuz esnekliği, ayağın kolay ve serbest hareketini sağlaması ile çocukların ayak gelişimine de katkıda bulunuyor. Ayakkabının topuğu kavrayan arka kısmı ayağı destekliyor, taban ise ayağı mükemmel şekilde sarıyor ve ayağın yerle temasında oluşan basıncı azaltıyor.

KicKers’ın kız çocuklar için hazırladığı tasarımlar, seçkin mağazalarda sizleri bekliyor.  

Yorumlar