Zarafetin başucu kitabına yoğun ilgi!

İletişim ve Zarafet Uzmanı Gökhan Dumanlı'nın iş hayatında ve sosyal yaşamda profesyonel başarının niteliğini belirleyen incelikleri etraflıca anlattığı kitabı "Ve Zarafet" in birinci baskısı tükendi!

Zarafetin başucu kitabına yoğun ilgi!

Türkiye’nin ilk ve tek Zarafet Akademi’sinin kurucusu İletişim ve Zarafet Uzmanı Gökhan Dumanlı'nın iş hayatında ve sosyal yaşamda profesyonel başarının niteliğini belirleyen incelikleri etraflıca anlattığı kitabı "Ve Zarafet" in birinci baskısı tükendi.

Ünlü İletişim ve Zarafet Uzmanı Gökhan Dumanlı kitabında, iş hayatında ve sosyal yaşamda çok zaman eğitimin ve deneyimin de önüne geçen zarafet kurallarına ciddi bir farkındalıkla yaklaşıyor ve ihmal edilen küçük kurallarla kaybedilen büyük işlerin altını çiziyor.

Kitabında; yürüyüş, duruş, dönüş çalışmalarından, etkili beden dili kullanımına; iletişim kaynaklarındaki inceliklerden, iş dünyasında büyük önem taşıyan tanışma, tanıştırılma, tokalaşma kurallarına, masa kültürü ve düzeni konusundan, ast üst ilişkilerine, makam odası yönetiminden, amaç ve hedef oluşturmaya, imaj yönetimi ve unsurlarından, aksesuar kullanımına, etkili konuşma ve hitaptan, müşteri, misafir karşılama ve ağırlamaya, kartvizit ve hediye kültüründen, çevremizle ilişkilere ve hayata dair paylaşımlara kadar 10 bölümden oluşan geniş bir içerik sunuyor.

Kitabında birlikte yaşamanın, ilişki sürdürmenin, iletişimi anlamanın ve yorumlamanın erdemlerini de anlatan "Ve Zarafet" bu anlamda sadece bilgi değil, yaşama dair anekdotlarıyla da öne çıkıyor.

Yorumlar