Aldatan karısını drone ile takip etti!

Eşinin kendisini aldattığından şüphelenen bir koca, karısını Drone'la takip edip olanları kameraya aldı ve YouTube'da yayımladı.

Aldatan karısını drone ile takip etti!

Teknolojinin hayatımıza en son entegre olan parçası uzaktan kumanda edilen, drone kameralar ABD’de son derece ilginç bir amaçla kullanıldı.

Eşinin kendisini aldattığından şüphelenen bir adam, karaısını takip etmek için drone kullandı. Drone üzerindeki kamera ile gökyüzünden kayıt yapan adam, acı gerçekle teknoloji sayesinde göz göze geldi.

Sosyal paylaşım sitesi Reddit’te konuyla ilgili başlık açan “Ugleee” kullanıcı adlı kişi, şüphelerini gidermek için bu yola başvurduğunu belirtmiş. Eşini evinin yakınlarında hazır halde beklettiği drone’la eşini takibe alan genç adam, eşinin işe giden yoldan saptığını görünce daha da meraklanmış.

Eşini drone ile uzaktan takip eden adam, karısının başka birinin arabasına binerek uzaklaştığını görüp, kayda devam ediyor. YouTube’a yüklediği videoda drone ile kaydettiği videoyu gösteren Ugleee, bir yandan da sinirlerine hakim olamayarak bağırıyor ve çevresindeki eşyaları tahrip ediyor.

Yorumlar