Cinsel hayatı renklendirme yolları masaj yapmayı ihmal etmeyin!

Cinsel hayatı renklendirme yolları nelerdir? Seks hayatını canlandırmak için neler yapılabilir? İşte renkli bir seks hayatı için yapmanız gerekenler!

Cinsel hayatı renklendirme yolları masaj yapmayı ihmal etmeyin!

Rutine binen bir cinsel hayatınız varsa bu önerilerimiz tam size göre. Seks hayatınızı canlandırmanın yolu bu fikirlerden geçiyor. Eğer siz de cinsel hayatınıza renk katmak istiyorsanız bu önerilere kulak vermelisiniz. Peki cinsel hayatı renklendirme yolları nelerdir? Seks hayatını canlandırmak için neler yapılabilir? İşte mükemmel bir seks hayatı için yapılması gerekenler! 

MESAJLA BAŞLAYIN 

Partneriniz eve gelmeden önce ona güzel mesajlar yollayarak romantizmi başlatabilirsiniz. “Akşamı sabırsızlıkla bekliyorum” ya da “Seni özledim, bir an önce akşam olsun” gibi atacağınız mesajlar partnerinizi heyecanlandıracak, akşam eve gelmek için sabırsızlanmasını sağlayacaktır. 

MUMLARI İHMAL ETMEYİN

Romantizmin neredeyse baş koşulu olan mumları hayatınızdan çıkarmayın. Odanızın çeşitli yerlerine koyacağınız mumlar, egzotik bir hava katacak ve sizi romantizmin derinliklerine ulaştıracaktır. Özellikle kokulu mumlar tercih etmeye özen gösterin. Mum kokusu partnerinizde afrodizyak etkisi uyandırabilir. 

KOKUNUN GÜCÜNE İNANIN

Romantizmin baş koşullarından biri de hiç kuşkusuz kokudur. Kokunun gücüne inanmalısınız. İnsan bir kişiye sırf kokusunu beğendiği için bile aşık olabiliyor. Koku hafızası sağlam bir hafızadır ve kolay kolay unutulmaz. İlk buluşmanızda sıktığınız parfümü romantik gecenizde sıkmak etkili bir yoldur.

MÜZİK RUHUN GIDASIDIR 

Sevdiğiniz ya da ikiniz için anısı olan bir müzik eşliğinde seks yapmak sizce de güzel olmaz mı? Güzel bir müzik açarak gecenize renk katabilirsiniz. Ama açtığınız müzik mümkünse sözleri ağır olan can sıkıcı müzikler olmasın. Bu durumda partneriniz sizi yanlış anlayabilir. İkinizinde kulağına hoş gelen bir müzik açmanız yerinde bir karar olacaktır. 

BERABER DUŞ ALIN

Birlikte duş alma fikri hem sizin hem de partnerinizin hoşuna gidecektir. Birlikte alacağınız duş sayesinde hem seksi yatak odanızın dışına taşıyabilir hem de seks sonrasında da romantizmi devam ettirebilirsiniz.

MASAJ YAPIN

Masaj yapmakta seksi başlatan ön koşullardan biridir. Parnerinize karşı illaki sert olmanız gerekmiyor. Ufak ve hafif dokunuşlarla masaj yaparak partnerinizin uyarılmasını sağlayabilirsiniz. 

Yorumlar