Erkeklerin zevk noktaları nelerdir birden fazla G noktaları bulunuyor!

Erkeklerin zevk noktaları nelerdir? Erkeklerin birden fazla zevk noktası vardır. İşte erkeklerin sekste en fazla zevk aldığı noktalar!

Erkeklerin zevk noktaları nelerdir birden fazla G noktaları bulunuyor!
-A A+

Erkeklerin zevk noktalarının kadınlara oranla daha fazla olduğunu duymuş muydunuz? Kadınlarda G noktası olarak bilinen bu noktalar erkeklerde daha fazladır. Yani erkeğin birden fazla G noktası bulunmaktadır. Peki erkeğin zevk noktaları nelerdir? Bu noktaların doğru bir şekilde uyarılması seksi daha keyifli kılmaktadır. İşte erkeğin seks öncesi ve seks sırasında en çok zevk aldığı bölgeleleri! 

PENİS VE ÇEVRESİ 

Erkekler penisine ya da penis bölgesine dokunularak tahrik edilebilir. Bu durum aklında hiç seks olmayan erkeğe bile seksi düşündürebilir. Erkek vücudundaki uyarılmaya en hazır bölgelerden biri de penis ve çevresidir. Bir erkeği sekse hazırlamak istiyorsanız ya da onun seksten altığı zevki daha fazla hale getirmek istiyorsanız penis bunun için vazgeçilmez olmalıdır. 

FRENULUM BÖLGESİ

Bu bölge penisin hemen alt kısmında bulunnan bölgedir. Bu bölge pek çok kadın tarafından ihmal edilen bir bölgedir. Halbuki erkek vücudunda en çok cinsel haz alınan bölge burasıdır. Sinir uçları bu bölgede yoğunlaşmıştır. Ve bu bölgeye dokunulduğunda erkek yoğun şekilde tahrik olmakdadır. Bu nokta erkeklerin G noktaları arasında yer almaktadır. 

PROSTAT NOKTASI 

Prostat bölgesi bir diğer adıyla perine bölgesi. Bu bölge makatın bir parmak kadar altında bulunur. Seks sırasında bu bölgeye küçük dokunuşlarla masaj yaparsanız, partnerinizin zevki doruklara çıkacaktır. Sertleşme problemlerinin önüne geçer ve hatta prostat kanserini bile önlemeye yardımcı olmaktadır. 

PERİNE BÖLGESİ 

Erkekte makat ile yumurtalıkların arasında kalan ince deriye Perine alanı denir. Bu noktada erkeklerin G noktalarından biridir. Bu alana dokunmak orgazmın şiddetini arttırmaktadır. Bunun yanı sıra boşalmayı da geciktirmektedir. Perine bölgesi erkeğin vazgeçilmez zevk noktalarından biridir.

BOYUN BÖLGESİNİN TAMAMI 

Boyun bölgesi erkekler için tahrik noktalarından biridir. Seks sırasında erkeğin boynunu öpmek seksin daha hızlı başlamasını sağlayacaktır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken nokta öpücüklerin hafif şiddette olmasıdır. Hatta bazen sıcak bir nefes bile erkeği etkilemeye yeter.

BEL ÇUKURU

Erkeklerin G noktalarından biri de bel çukurudur. Bu bölge genellikle kadınlar tarafından pek fazla bilinmez. Bel çukurunu öperek ya da bu bölgeye yumuşak bir şekilde dokunarak erkeğin aldığı zevki arttırabilirsiniz.

KULAK MEMELERİ 

Ön sevişme esnasında kulak memelerini hafifçe öpmek yine erkeğin cinsellikten aldığı hazzı arttırmaktadır. Dudaklarında başlayan hareket, boynunda devam etsin ve gögüslerinin uçlarında bitsin. Erkeğinizin süratli bir şekilde sekse hazır olduğunu göreceksiniz.