Makyajınız hiç bozulmasın istemez misiniz?

Sabah uyandığınızda ışıl ışıl ve kusursuz bir güzelliğe sahip olmayı kim istemez! Gözleriniz ve dudaklarınız her zaman, her duruma hazır olacak!

Makyajınız hiç bozulmasın istemez misiniz?

Daima güzel görünmek istemez misiniz? Bu artık rüya değil bir gerçek. Kalıcı makyaj sayesinde siz de her zaman güzel görünebilirsiniz. Ayrıca bu muhteşem yöntem ile ciltte beğenilmeyen, kusurlu bölgelere kalıcı makyaj uygulanarak güzelliğinizdeki gölgeleri yok edebilirsiniz.
 
Kalıcı makyaj uygulamasında doğal ve mineral renkler deri yüzeyinin hemen altına tek seferlik iğnelerle empoze edilir. Kalıcı makyajda kullanılan bu boyaların renkleri tamamen bitkisel içerikli olup hiç bir kimyasal madde içermemektedir.
 
Kullanılan boyalar yüzde 100 bitkisel olduğundan cilde hiçbir zarar vermemektedir. Kalıcı makyajın kesinlikle yan etkisi yoktur. Kalıcı makyaj kapalı kutularda saklanarak tek kullanımlık iğnelerle uygulanır, dolayısıyla hastalık bulaşma riski kesinlikle ortadan kalkmış olur.
 
Kalıcı makyaj uzun yıllar ciltte kalarak doğal görünümünüzü korur. Uygulamanın yapılacağı bölgeye cildi uyuşturan kremler sürülerek acının hissedilmemesi sağlanır ve kişi aynı gün günlük hayatına dönebilir.

 Gün içinde hem ağrı hissetmeyecek, hem de güzel, bakımlı ve daha genç bir görünüme kısa sürede erişmiş olacak.
 
Kalıcı makyajın yüzümüzde uygulandığı bölgelerDudak ve dudak içi renklendirme: İnce dudakların dolgun gözükmesi, belirginleştirilmesi ve dudaklardaki yara izlerinin kapatılması sağlanır.Kirpik dibi ve sürme: Göz şeklinin ortaya çıkması ve biçimlendirilmesi, kirpiklerin daha sık ve alımlı gözükmesi sağlanır. Kaş: Yüze en uygun kaş şekli verilir, seyrek ve dökülen kaşların yerine şekil verilerek yepyeni bir kaş şekline sahip olmanız sağlanır. Kalıcı makyaj ile kaşlarınızın yoğunluğunu arttırabilir, farklı bir ifadeye kavuşabilirsiniz.


 

Yorumlar