anne sütü Haberleri

Bebeği emzirirken bu alışkanlıklara dikkat!

Bir çok anneyi heyecanlandıran ve zor bir süreç gibi duran emzirme hakkında bilinmesi gereken 10 detayı paylaştık mastite dikkat işte bilmeniz gerekenler!

Yenidoğan bebek için anne sütünü arttırma yolları!

Yenidoğan bebek için doğuma giderken anne sütünü arttırmak için her anne adayı aynı hatayı yapıyor Yenidoğan hemşiresi Betül Bağçeci yanıtladı!

Anne sütü nasıl artar?

Anne sütü nasıl artar? Emzirme dönemlerindeki annelerin en çok merak ettiği bu sorunun yanıtını Diyetisyen Neslihan Aktepe'den öğrendik.

Emziren anneler için anne sütünü arttıran içecekler!

Anne sütü bebeğin gelişimi oldukça önemlidir. Peki emziren annelerin sütü nasıl arttırılır? hangi içecekler anne sütünü arttırır? İşte aradığınız tüm yanıtlar!

Bebeklerde damak düşmesi neden olur?

Yenidoğan bebeklerde ebeveynlerin merak ettiği konulardan biri de damak düşmesidir. Peki bebeklerde damak düşmesi neden olur? İşte detayları...

Bebeğiniz emmeyi reddediyorsa...

Her doğan bebek doğar doğmaz emme refleksi gösterir ancak bazı zamanlarda bebek emmeyi reddeder peki bu durumda ne yapılmalı? İşte yanıtı!

Yenidoğan bebeğinizi 2 saatten fazla aralıkta emziriyorsanız...

İsteklerini sadece ağlayarak iletişime geçebilen yeni doğan bebekleri ne sıklıkla emzirilmesi gerekiyor? İşte cevabı.

Anne sütünü hızlıca arttıran mucize içecek

Bozanın faydaları nelerdir? Anne adaylarının doğum sonrasında yaşadıklar sütten kesilme sorunlarının önüne geçmek için boza anında çözüm yolu!

Hamilelik sonrası hemen kilo vermek isteyenler dikkat!

Anne sütü nasıl arttırılır? Anne sütünü arttıran besinlerin neler olduğu ve emzirme döneminde dikkat edilmesi gerekenleri sizler için hazırladık!

Hindistan cevizi deyip geçmeyin faydaları dudak uçuklatıyor!

Hindistan cevizi neye iyi gelir? Hindistan cevizi yağının anne sütünü arttırdığını biliyor muydunuz? İşte hindistan cevizi yağının faydaları...

Emzirme döneminde ilaç kullanmanız gerekiyorsa...

Emzirme dönemi ilaç kullanımında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Eczacı Ezgi Koçak, annelerin özellikle emzirme döneminde dikkat etmesi gerekenleri anlattı

Görünümüyle büyülüyor bu çiçek anne sütünü arttırıyor!

Muz çiçeği nasıl kullanılır? Muz çiçeğinin faydaları nelerdir? Anne sütünü arttırmaya yardımcı olan muz çiçeği hakkında merak edilenler ve faydaları...

Anne sütünü arttırmanın en pratik yolu!

Bademin sağlığa olan çeşitli faydalarını artık hepimiz biliyoruz ancak suda beklettiğinizde ortaya çıkan sonuç herkesi şaşırtıyor!

Bebeği anne sütünden keserken bunlara dikkat!

Bebeği anne sütünden keserken çocuğunuzun psikososyal ihtiyaçlarını sakın gözardı etmeyin. Psikolog Zeynep Tatarer sütten kesme sürecinin elmaelma.com'a yazdı.

Bebeğin ihtiyacı olan tüm besinler aslında...

Özellikle ilk 6 ay anne sütünün önemi büyük. Anne sütünün önemli etkilerinden biri de, anne ve bebek bağını güçlendirmesi. İşte anne sütünün önemi...

Anne sütü birden pembeye dönüştü sonra da bebeğin...

Bebeğini emziren genç kadın sütünün pembe olduğunu görünce şoke oldu. Sütün ardından bebeğin idrarı da pembeleşince kadın soluğu hastanede aldı. Sonuç inanılmaz

Çok Okunanlar