bir zamanlar çukurova Haberleri

Bir Zamanlar Çukurova hayranlarına kötü haber!

Ünlüler dünyası korona ile sarsılıyor! Şimdilerde ikinci kez baba olmaya hazırlanan başarılı oyuncu ve sunucu Kenan İmirzalıoğlu, koronavirüse yakalandı.

Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si iç çamaşırsız poz verdi

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde "Saniye" karakterine hayat veren oyuncu Selin Yeninci, cesur pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor.

Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si pozlarıyla mest etti!

Ekranların sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da Saniye rolüyle tanınan Selin Yeninci dizideki halinden uzak Instagram pozlarıyla kendine hayran bıraktı.

Bir Zamanlar Çukurova 41. bölüm 2. fragmanda Züleyha kaçıyor!

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 41. bölüm 2. fragman yayınlandı merdivenlerden düşen Saniye'nin ölüp ölmediği merak konusu olurken Züleyha kaçıyor!

Bir Zamanlar Çukurova'nın Züleyha'sında yürek hoplatan dekolte!

Bir Zamanlar Çukurova'nın Züleyhası Hilal Altınbilek'ten yürek hoplatan derin dekolte çok konuşuldu!

Bir Zamanlar Çukurova 38. bölüm 2. fragmanda Demir hapse girdi!

Bir Zamanlar Çukurova 38. bölüm 2. fragman yayınlandı hapse giren Demir'in Züleyha ile olan konuşması damga vuruyor Züleyha bir karar verecek!

Bir Zamanlar Çukurova'da Züleyha'nın gerçekleri ortaya çıkıyor!

Bir Zamanlar Çukurova 2. sezon 1. bölümüyle damga vurdu Züleyha'nın yıllarca sakladığı gerçekler ortaya çıktı 2. sezon 2. bölüm fragman büyük merak konusu oldu!

Kubilay Aka arkadaşının sevgilisiyle yakalandı!

Miray Daner'i aldattığı iddia edilen ünlü oyuncu Kubilay Aka'nın yakın arkadaşının eski sevgilisi oyuncu Hilal Altınbilek çıktı!

Hilal Altınbilek mayolu makyajsız haliyle görüntülendi!

Oyuncu Hilal Altınbilek yoğun dizi temposunun ardından Bodrum'da plajda mayolu makyajsız haliyle görüntülendi! Doğal güzelliği tüm dikkatleri üzerinde topladı!

Bir Zamanlar Çukurova 30 bölüm fragmanında gerçekler ortaya çıkıyor!

Bir Zamanlar Çukurova 30. bölüm fragmanı yayınlandı! Demir Züleyha'ya Adnan'ın kendi çocuğu olup olmadığını sormasıyla gerçekler ortaya çıkıyor!

Fenomen diziye damga vuran samanlık sahnesi olay oldu!

Bir Zamanlar Çukurova'nın dün akşam yayınlanan bölümünde Saniye'nin eşiyle aşk yaşayan Seher'i samanlıkta basarak dövmesi diziye damga vurdu.

Bir Zamanlar Çukurova dizisine ünlü isim de dahil oldu!

Bir Zamanlar Çukurova dizisine ünlü isimler akın etmeye devam ediyor! Güçlü oyuncu kadrosu ile izleyenleri ekrana bağlayan diziye Rüzgar Aksoy dahil oldu!

Bir Zamanlar Çukurova 27.bölüm fragmanı yayınlandı gerilim yükseliyor

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Züleyha çocuğu ile birlikte Yılmazın yanına gidiyor ve büyük bir yıkımla karşılaşıyor.

Bir Zamanlar Çukurova 26. bölüm fragman Demir'in sırrı ortaya çıkıyor!

Bir Zamanlar Çukurova 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Demir'in Yılmaz'ı öldürmek için arabasını bozdurduğu ortaya çıkıyor! Evi terk eden Züleyha Yılmaz'a gidiyor

Fenomen dizisinin başrolleri aşkını ilan etti!

Hilal Altınbilek Uğur Güneş sevgili mi? Dizide iki aşığı canlandıran ünlü oyuncuların dizi aşkı gerçek oldu! Hilal Altınbilek sosyal medyadan fotoğraf paylaştı!

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm fragmanda silahlar patlıyor!

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Çukurova'da işler karışıyor. Yılmaz ve Demir silahları çekti. Biri mezara biri hapise girecek!

Çok Okunanlar