Bir Zamanlar Çukurova'nın Züleyha'sı Hilal Altınbilek'ten yürek hoplatan dekolte!

Bir Zamanlar Çukurova'nın Züleyhası Hilal Altınbilek'ten yürek hoplatan derin dekolte çok konuşuldu!

Bir Zamanlar Çukurova'nın Züleyha'sı Hilal Altınbilek'ten yürek hoplatan dekolte!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile sık sık adından bahsettiren oyuncu Hilal Altınbilek derin dekolteli mini elbisesiyle yürek hoplattı! Sosyal medya hesabını aktif kullanan oyunculardan biri olan Hilal Altınbilek son olarak paylaştığı derin dekolteli mini elbisesiyle takipçilerinden tam not aldı! Daha önce Kubilay Aka ile aşk yaşadığı iddia edilen Hilal Altınbilek son zamanların ihanet aşk adı altında konuşulan isimler arasında yerini aldı!

Son zamanlarda Kubilay Aka ile çıkan samimi fotoğrafların altından Kubilay Aka'nın sevgilisi Miray Daner'i oyuncu Hilal Altınbilek ile aldattığı haberleri magazin dünyasını kasıp kavurmuştu. Ancak çıkan ihanet aşk dedikodularına herhangi bir yanıt vermeyerek gündelik paylaşımlarına devam etti.

Son olarak derin dekolteli mini elbisesiyle çekilen fotoğrafını sosyal medyada paylaşan Hilal Altınbilek'in fotoğrafı kısa sürede binlerce beğeni aldı! Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakterini canlandıran Hilal Altınbilek'in mini elbiseli paylaşımı kısa sürede 50 bini aşkın beğeni aldı!

hilal altınbilek

Yorumlar