Hilal Altınbilek mayolu makyajsız haliyle plajda görüntülendi!

Oyuncu Hilal Altınbilek yoğun dizi temposunun ardından Bodrum'da plajda mayolu makyajsız haliyle görüntülendi! Doğal güzelliği tüm dikkatleri üzerinde topladı!

Hilal Altınbilek mayolu makyajsız haliyle plajda görüntülendi!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile son dönemlerin en çok konuşulan oyuncuları arasına yer almıştı. Yoğun dizi temposunun ardından Bodrum'da tatile çıkan başarılı oyuncu Hilal Altınbilek plajda makyajsız mayolu olarak görüntülendi. 1991 doğumlu oyuncu Hilal Altınbilek düzgün fiziği ve doğal güzelliği ile plajda tüm dikkatleri üzerine topladı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Uğur Güneş ile adının aşk haberlerine karışmasının ardından Kerem Alışık ile sevgili olduğu iddia edilmişti. Hilal Altınbilek kimdir, hangi dizilerde oynadı? İşte başarılı oyuncu Hilal Altınbilek hakkında merak edilen tüm detaylar...

ATV'nin sevilen dizilerinden olan 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinin başrol oyuncularından olan Hilal Altınbilek, yoğun geçen dizi temposundan sonra küçük bir Bodrum tatili yaptı. Bodrum'da plajda mayolu görüntülenen Hilal Altınbilek makyajsız hali ve doğal güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Bodrum Yalıkavak'ta görüntülenen Altınbilek plajda çocuklarla oyun da oynadı. 

hilal altınbilek makyajsız mayolu fotoğrafı

HİLAL ALTINBİLEK'İN SEVGİLİSİ KİM?

Son zamanlarda Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile adını sık sık duyduğumuz Hilal Altınbilek, dizide rol alan meslektaşı Uğur Güneş ile aşk yaşadığı iddia edilmesinin ardından Kerem Alışık ile sevgili olduğu iddia edilmişti. Ancak Kerem Alışık, Hilal Altınbilek ile hakkında çıkan aşk haberleri için ''Bir Zamanlar Çukurova setindeki tüm meslektaşlarım ve set arkadaşlarımla olduğu gibi Hilal'le de iletişimim, aynı arkadaşlık, aynı dostluk samimiyeti ölçüsündedir.. Bunun dışında yazılan, söylenen şeylerin asla gerçeği yansıtmadığının bilinmesini isterim... Saygıyla..'' şeklinde çıkan aşk haberlerini yalanladı. 

 

HİLAL ALTINBİLEK HANGİ DİZİ VE FİLMLERDE OYNADI?

Çocuklar Sana Emanet (Sinema Filmi) – 2018
Bir Zamanlar Çukurova (TV Dizisi) – 2018
Hayatımın Aşkı (Nil) (TV Dizisi) – 2016
Karagül (Özlem)(TV Dizisi) – 2013 – 2015
Derin Sular (İrem) (TV Dizisi) – 2011

 

 

Yorumlar