botoks Haberleri

Botoks hangi yaşta yaptırılmalıdır?

"Botoks, son zamanların en popüler uygulamalarından biri. Sayısız insanın tercih ettiği botoksta yaş sınırı nedir? İşte merak edilenler!

Kaş ortası çizgilerinden kurtulmanın sırrı!

Sürekli yapılan mimikler ve kaş çatma hareketi sonucunda ortaya çıkan kaş ortası çizgilerini ortadan kaldırmanın yollarını sizler için araştırdık.

İşte estetiğin dozunu kaçıran ünlüler!

Estetik bağımlık yapan bir furya, özellikle de ünlü isimler için. İşte estetikli ünlüler ve önceki halleri

Dudakları dolgun göstermenin 4 yolu!

Dudakları olduğunda daha dolgun ve büyük göstermek için botoks yaptırmak istemeyenler için doğal 4 yöntemi bir araya getirdik!

Botoks ve dolgu arasındaki farka inanamayacaksınız!

Güzellik sektörünün vazgeçilmezi botoks ve dolgu arasındaki farkı Medikal Estetik Hekimi Dr. Hüseyin Tırman yanıladı biri sağlık sektöründe de kullanılıyor!

Botoks ve dolgu arasındaki bu fark şaşırtıyor!

Güzellik sırlarını oluşturan botoks ve dolgu arasında nasıl bir fark olduğunu hiç düşündüzün mü Medikal Estetik Hekimi Dr. Hüseyin Tırman özelliklerini sıraladı

Botoks uygulaması sonrası spor yapanlar aman dikkat!

Botoks ve dolgu sonrası spor yapanlar aman dikkat! Botoks ve dolgu sonrası spor yapılabilir mi sorusunun yanıtını Op. Dr. Yusuf Can'dan öğrendik.

Yumurta maskesiyle cildinizde botoks etkisi yatatın!

Yumurta akıyla botoks maskesi nasıl yapılır? Yumurta maskesinin faydaları neler? Yumurta maskesiyle cildinizdeki değişime inanamayacaksınız!

Mucize yaratan botoks etkili kremler işe yarıyor mu?

Günlük hayatımızda yer verdiğimiz mucize kremler olarak adlandırdığımız 'botoks etkili' kremler işe yarıyor mu? Cilt bakım rutini nasıl olmalı? İşte cevabı.

Dolgu mu botoks mu?

Günümüzde bir çok kişinin botoks ve dolgu uygulaması yaptırıyor. Peki dolgu ve botoks arasındaki fark ne? İşte o uygulamalar arasındaki fark...

Her gece dişlerinizi sıkıyorsanız...

Bir çoğumuzun alışkanlık haline getirdiği ve diş sağlığını olumsuz etkilediği alışkanlıklardan biri diş sıkmadır. Diş sıkma neden olur? Diş sıkma nasıl geçer?

Makat çatlağına çözüm botoksta!

Makat çatlağına botoks tedavisi nasıl yapılır, işe yarıyor mu? Bir çok kişinin şikayetçi olduğu rahatsızlıklardan olan makat çatlağı şikayetleri kışın artıyor!

Kadınlar bunu hep soruyor: Botoks...

Botoks nerelere yapılır? Kaşa botoks yapılır mı? Kadınların en çok merak ettiği konuyu işin uzmanından öğrendik.

Botoks ile yeni bir gülüşe ne dersin?

İşlevini artık yerine getiremeyen kas hücrelerini botoks enjeksiyonu sayeside daha sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz! İşte botoksun kullanım alanları...

Fazla kilolarınızdan mide botoksu ile kurtulun!

Fazla kilolarınızdan kurtulmanın bir diğer yolu da mide botoksundan geçiyor! Özellikle cerrahi müdahaleden korkanlar için iyi bir seçenek olmaktadır.

Botoks hakkında doğru bilinen yanlışlar

Bizdeki algısı devasa çirkinlik ve estetik harikası yapay bir şeymiş gibi olsa da işin doğrusunu Medikal Estetik Hekimi Dr. Hüseyin Tırman'a sorduk.

Çok Okunanlar