diş Haberleri

Gülüş tasarımı ile özgüveniniz yerine gelecek!

Gülmek kişinin samimiyetini ve ruh halini yansıtmaya yardımcı en etkili iletişimdir olmakla beraber gülüş tasarımı hakkında merak edilenleri bir araya getirdik!

Eksik diş erken yaşlandırıyor!

Doğuştan veya sonradan çürümeye ve çeşitli nedenlere bağlı olarak eksilen diş kırışıklığa neden oluyor

Bebeklerin diş kontrolü mü olur demeyin!

Bebeğin sağlıklı diş çıkarması ve ilerki yaşlarda oluşabilecek diş sorunların önüne geçmek için Pedodontist Dr. Begüm Gök Çoban ilk diş kontrolüyle bilgi verdi.

Doğru diş bakımını arayanlar için tüyolar!

Diş sağlığını korumak ve bilinçli bir şekilde fırçalamak için diş fırçalarken dikkat edilmesi gerekenler hakkında bir derlemede bulunduk!

Diş teli ağızda ne kadar kalmalı?

Diş yapısı bozuk olanların yaygın olarak bilinen diş tedavisi diş teli ağızda ne kadar kalır sorusunu Ortodonti Uzmanı Bertan Güzel yanıtladı!

Bembeyaz gülüşler için bu yöntem şart!

Bembeyaz dişlerle gülümsemek için diş beyazlatma yöntemi hakkında bilinmesi gerekenleri bir araya getirdik!

Çocukların azı dişi ne zaman çıkar!

Ebeveynlerin en çok merak ettiği konulardan biri de çocukların azı dişinin çıkacağı dönemdir Pedodontist Dr. Begüm Gök Çoban sıraladı!

Beyaz dişere sahip olmak istiyorsanız...

Bembeyaz bir gülümsemeyi herkes ister. Beyaz bir gülümsemenin tek yolu kimyasallar değildir. İşte evde dişerinizi beyazlatmanın doğal yöntemleri...

Gülerken görünen diş etleri sizi rahatsız ediyorsa....

Bir çok kişinin rahatsızlık duyduğu konularda biri de gülerken diş etinin görünmesidir konu hakkında Diş Hekimi Arzu Yalnız tedavi yöntemlerini sıraladı.

Diş tartarlarını evde doğal yöntemlerle yok edebilirsiniz!

Diş tartarlarına evde çözüm önerileri nedir?Diş tartarlarından doğal yöntemlerle kurtulmaya ne dersiniz? İşte diş tartarlarından kurtulmanın en pratik yolları!

Bu yöntemle gülüşünüze samimiyet kazandırın!

Gülmek kişinin samimiyetini ve ruh halini yansıtmaya yardımcı en etkili iletişimdir olmakla beraber gülüş tasarımı hakkında merak edilenleri bir araya getirdik!

Diş çürümesi nasıl engellenir?

Diş sağlığının baş belası olan diş çürümesini engellemek için bakterilere dikkat! Diş Hekimi Zafer Kazak biilgilendirdi!

Diş fırçası alırken bu özelliklere dikkat edin!

 Sağlıklı ve güzel gülüşün sırrı doğru diş fırçası ve doğru diş macununda saklı! Peki doğru diş fırçası nasıl seçilir? İşte  yanıtı...

Ramazanda ağız kokusu rahatsız ediyorsa...

Ramazan ayında uzun süreli bir şey yiyip içmeme iltihaplı ve çürük dişlerin ağız kokusuna neden oluyor. Peki Ramazanda ağız ve diş bakımı nasıl olmalı?

Dişlerin yamulmaması için 20'lik diş ne zaman çekilir?

Çekilmediği taktirde diğer dişlerinde yamulacağı endişesiyle 20'lik dişin ne zaman çekilmesi gerektiği sıklıkla merak edilen sorular arasında!

Çocuklara diş teli kaç yaşında takılmalı?

Son dönemlerde diş tedavilerinde sıklıkla kullanılan tel tedavisi çocuklarda kaç yaşında uygulanabiliyor? Gelişme çağında olan çocuklar için 12 yaş önemli!

Çok Okunanlar