dizi fragmanları Haberleri

Erkenci Kuş 43. bölüm fragmanında Yiğit Hüma'yı tehdit ediyor!

Erkenci Kuş 43. bölüm fragmanında Yiğit yalanının ortaya çıkmasından korkarak Hüma'yı tehdit etmeye başlıyor. Bu arada Can ve Sanem arasında kıvılcım çakıyor!

Hercai 11. bölüm fragmanında ipler geriliyor Azat Gönül'ü kaçırdı!

Hercai 11. bölüm fragmanı yayınlandı! Miran Reyyan'ı kına gecesinden kaçırdıktan sonra ipler geriliyor! Azat Gönül'ü kaçırıyor.

Çukur'da yaprak dökümü fenomen isim diziden çıkıyor!

Çukur'un heyecanla beklenen 2. sezon 33. bölüm fragmanı yayınlandı! Dizinin fenomen ismi 'Aliço' karakterini canladıran Rıza Kocaoğlu finale 2 bölü kala ayrıldı

Erkenci Kuş 42. bölüm 2. fragmanında Can Yiğit'in yalanını yakaladı!

Erkenci Kuş 42. bölüm 2. fragman yayınlandı. Yiğit'in kitabı yaktığını öğrenen Can Sanem'e gerçekleri gösterebilecek mi? İşte heyecan dolu yeni bölüm fragmanı!

Erkenci Kuş 42. bölüm 2. fragmanda Sanem ve Can arasında buzlar eriyor

Erkenci Kuş 42. bölüm 2. fragman yayınlandı. Yanan kulübeden Sanem'in şalıyla çıkan Can ve Sanem arasındaki buzlar eriyor!

Kadın 62. bölüm fragmanında Arif ve Sarp birbirine giriyor!

Kadın. 62. bölüm fragmanı yayınlandı. Bahar'a olan aşkından Sarp'ı karşısına alan Arif kavga ettiği yeni bölüm izleyenleri büyük bir heyecanla bekliyor!

İstanbullu Gelin 84. bölüm 2. fragmanda tüm aile yeniden bir arada!

İstanbullu Gelin 84. 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Tüm aile yeniden bir arada! Final sahnesinde son 4 bölüm kalan ekranların sevilen dizisi yeni fragman yayında

Erkenci Kuş 41. bölüm 2. fragmansa Can geçmişi kurcalamaya başladı!

Erkenci Kuş 41. bölüm 2. fragman yayınlandı. Yiğit'ten şüphe eden Can gerçeği ortaya çıkarmak ve Sanem'e kendini kanıtlamak için geçmişin peşine düştü!

Zalim İstanbul 7. bölüm fragmanında Ceren bebeğini kaybediyor!

Zalim İstanbul 7. bölüm fragmanı yayınlandı! Ceren'in hamile olduğunu öğrenen Şeniz harekete geçerek bebeğin düşmesine neden oldu! Ceren'i zor günler bekliyor!

Hercai 9. bölüm 2. fragmanda Miran'ın sözleri damga vuruyor!

Hercai 9. bölüm 2. fragman yayınlandı. Kötü sürprizden habersiz olan Miran ve Reyyan yeniden bir arada! Miran'ın ''Reyyan yoksa Miran yok'' cümlesi olay!

Erkenci Kuş 41. bölüm fragmanında masal yeniden başlıyor!

Erkenci Kuş 41. bölüm fragmanı yayınlandı! Sanem'i terk eden ve 1 yıl sonra yeniden bir araya gelen Can ve Sanem'in masalı yeniden başlıyor!

Yasak Elma 44. bölüm 2. fragmanda Ender köşeye sıkışıyor!

Yasak Elma 44. bölüm 2. fragman yayınlandı! Ender Kaya'nın evine gitmesiyle işler çığırından çıkar. Kaya bornozluyken kapıyı başka bir kadının açması şok eder.

Kızım 31. bölüm fragmanında Candan Demir'in ölümüyle yıkılıyor!

Kızım 31. bölüm fragmanı yayınlandı! Demir'in öldüğünü öğrenen Candan yıkılıyor. Demir'in çektiği videoyu izleyen Öykü gözyaşlarına boğuluyor.

Aliço ölüyor mu Çukur'daki haini öğrenen Cumali...

Çukur 64. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Çukur yeni fragmanda Cumali Çukur'daki hain Uluç olduğunu öğreniyor, Aliço ise ölüyor mu işte yeni fragman.

Diriliş Ertuğrul 147. bölüm fragmanı Ertuğrul kaçırıldı!

Diriliş Ertuğrul 147. bölüm fragmanı yayınlandı. Ertuğrulun esir alınmasıyla tüm dengeler değişiyor. Ertuğrul'u kurtarmak için herkes seferber oldu!

Hercai 8. bölüm fragmanında ortalık karışıyor Reyyan kayıp!

Hercai 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Reyyan Miran'ı ve Azat'ı terk ediyor! Ortalığın fena halde karıştığı yeni bölümde Miran ve Hazar karşı karşıya!

Çok Okunanlar
Eşinin tecacüzüne uğradı! Tuvalete bile gidemiyor! Eşinin tecacüzüne uğradı! Tuvalete bile gidemiyor!
Show TV ekranlarında yayınlanan Zahide Yetiş'le programındaki Merve Tula, ters ilişkiye zorlanarak eşi tarafından tecavüze uğradığını söyledi.
Ünlü oyuncudan tecavüz sahnesi itirafı gerçekçi olsun deyince... Ünlü oyuncudan tecavüz sahnesi itirafı gerçekçi olsun deyince...
Mayıs'da vizyona girecek olan Kulyas Lanetin Bedeli, filminin oyuncusu Kübra Kılınçkaya, rol gereği uğradığı cinsel saldırıdan nasıl etkilendiğini açıkladı.
Ünlü isimden taytıyla olay olan Pınar Altuğ'a destek! Ünlü isimden taytıyla olay olan Pınar Altuğ'a destek!
Oy kullanmaya giderken giydiği taytla eleştirilerin hedefi olan Pınar Altuğ'a Ömür Gedik'ten destek geldi.
Durumu ağır! Ceyda Düvenci'den hayranlarını üzen haber! Durumu ağır! Ceyda Düvenci'den hayranlarını üzen haber!
Ekranlardan bir süredir uzak kalan güzel oyuncu Ceyda Düvenci, kulağından yaşadığı rahatsızlık sebebiyle hastaneye kaldırıldı.
Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı! Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı!
Ebru Şallı'nın Harun Tan'dan olan küçük oğlu 8 yaşındaki Pars'ın lenfoma hastası olduğunu Oylum Talu'nun programında canlı yayında açıkladı.
Çok Okunan Yazıları
Deniz Temur Deniz Temur
Bebek önderliğinde beslenmeden önce bilmeniz gerekenler
Gökhan Dağıstanlı Gökhan Dağıstanlı
Baba-oğul diyalogları-1
Şeyda Odabaş Şeyda Odabaş
Sanatın en güzel hali karikatür!
Armağan Karagöz Armağan Karagöz
Lofoten Adaları Gezi Notları
Başak Temel Başak Temel
Kanser ve beslenme hakkında bilmeniz gerekenler