ebeveyn Haberleri

Çocuğunuz arkadaş edinmede zorluk çekiyorsa dikkat!

Çocuğunuz arkadaş edinmede zorluk çekiyorsa nedeni sosyal iletişim bozukluğu olabilir!

Yenidoğan bebek ne kadar uyur?

Yenidoğan bebeğinizin sağlıklı bir şekilde uyumasını isteyen anneler için yenidoğan bebeklerin ideal uyku saatini Yenidoğan Hemşiresi Betül Bağçeci yanıtladı!

Çocuklara özgüven kazandırmak bu adımda saklı!

Çocukların öfke sorunlarıyla başa çıkmak ve çocuklara özgüven kazandırmak için Uzm. Psikolog Sena Ekici ebeveynler için önemli uyarılarda bulundu!

Bebeğin uyku sağlığı için beşik alırken bunlara dikkat!

Bebeğinizin uyku kalitesi ve güvenliği için beşik alırken dikkat edilmesi gerekenleri bir araya getirdik oyuncaklı beşiklerden uzak durun!

Yaz tatilinde çocukları telefon bağımlılığından kurtarmak mümkün!

Çocukların yaz tatiline girmesiyle beraber telefona bağımlı olmaktan kurtarma yollarını bir araya getirdik! İşte çocuklar için kaliteli vakit geçirme yolları!

Çocuklara sayıları öğretmenin en kolay yolları!

Çocuklara matematiği sevdirmek, sayıları kolay öğretmenin yollarını bir araya getirdik! İşte çocuklara sayıları kolay bir şekilde öğretmenin tüyoları!

Çocukların yaz tatilini verimli geçirmesi için...

Çocukların büyük bir heyecanla beklediği yaz tatili geldi çattı! Yaz tatilini çocukların verimli geçirmesi için ne yapmalı? İşte yanıtı!

Karnesi kötü olan çocuğa nasıl davranmalı?

Bir eğitim öğrenim hayatının daha kapandığı karne alacak çocuklara ailelerin doğru yaklaşımı hakkında önemli bilgileri bir araya getirdik.

Yemek yemeyen çocuğun iştahı nasıl açılır?

Çocuğunuzun yemek yememesinde şikayet ediyorsanız işte yemek yemeyen çocuklar için Psikolog Bilge Korkmaz ebveynler için önemli bilgiler verdi!

Çocuğunuz için diş macunu alırken dikkat!

Çocukların diş sağlığını korumak için diş macunu alırken nelere dikkat etmeli? Pedodontist Uzmanı Begüm Gök Çoban anne babalara önemli uyarılarda bulundu!

İnatçı çocukla baş edemiyorum diyorsanız aslında...

Çocuğum söz dinlemiyor sürekli ısrar ediyor diye şikayet ediyorsanız çocuğunuzun inat etmesinin 8 nedeni ve 8 tüyosu! Bu davranışlardan uzak durun!

Çocuğunu utangaç tavırlar sergiliyorsa dikkat!

Çocuğunuzun psikolojik bir sorunu olup olmadığını anlamak için anlatmasını beklemeyin! Oynadığı oyuncaklar, zaman zaman sergilediği utangaç tavırlara dikkat!

Sınavda kaygıya teslim olmayın!

Geleceğe dair önemli adımları belirleyen sınavlarda stresle baş etmenin önemli ipuçlarını bir araya getirdik! İşte sınavda stresi azaltan yöntemler!

Çocuklar ne kadar yemek yemeli?

Hangi yaş çocuk ne kadar yemek yemeli? Çocuk terapisti ve aile danışmanı Hatice Kübra Tongar ebeveynler için merak edilen soruyu yanıtladı!

Yalan söyleyen çocuğa nasıl yaklaşılmalı?

Beyaz veya siyah farketmeksizin çocuğunuzun size yalan söylediğini hissediyor ve kızarak bu yalanı bıraktırmaya çalışıyorsanız yanılıyorsunuz! 

Yeni doğan bebek nasıl tutulur?

'Yeni doğan bebeği tutma tekniği mi olurmuş canım' düşüncesine kapılmayın! Yeni doğan bebek nasıl tutulur? sorusuna Yenidoğan Hemşiresi Betül Bağçeci yanıtladı

Çok Okunanlar
Ünlü oyuncudan tecavüz sahnesi itirafı gerçekçi olsun deyince... Ünlü oyuncudan tecavüz sahnesi itirafı gerçekçi olsun deyince...
Mayıs'da vizyona girecek olan Kulyas Lanetin Bedeli, filminin oyuncusu Kübra Kılınçkaya, rol gereği uğradığı cinsel saldırıdan nasıl etkilendiğini açıkladı.
Ünlü isimden taytıyla olay olan Pınar Altuğ'a destek! Ünlü isimden taytıyla olay olan Pınar Altuğ'a destek!
Oy kullanmaya giderken giydiği taytla eleştirilerin hedefi olan Pınar Altuğ'a Ömür Gedik'ten destek geldi.
Durumu ağır! Ceyda Düvenci'den hayranlarını üzen haber! Durumu ağır! Ceyda Düvenci'den hayranlarını üzen haber!
Ekranlardan bir süredir uzak kalan güzel oyuncu Ceyda Düvenci, kulağından yaşadığı rahatsızlık sebebiyle hastaneye kaldırıldı.
Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı! Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı!
Ebru Şallı'nın Harun Tan'dan olan küçük oğlu 8 yaşındaki Pars'ın lenfoma hastası olduğunu Oylum Talu'nun programında canlı yayında açıkladı.
İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım! İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın düzenlediği iftar yemeğine davet edilmediği iddia edilen Mustafa Ceceli'den ilk açıklama geldi.
Çok Okunan Yazıları
Deniz Temur Deniz Temur
Çocukların ebeveynlerinden en büyük isteği!
Gökhan Dağıstanlı Gökhan Dağıstanlı
Baba-oğul diyalogları-1
Zeynep Tatarer Zeynep Tatarer
Duygu Kapmaca Oyununa Hoşgeldiniz
Şeyda Odabaş Şeyda Odabaş
Savaş Dinçel Tiyatro Ödülleri eşsiz bir kutlamayla sahiplerini buldu!
Armağan Karagöz Armağan Karagöz
Gelidonya Feneri rotasında yürüyüş!