ebeveyn Haberleri

Yaş aralığına göre çocuklara ölümü anlatmanın yöntemleri!

Yetişkinleride oldukça zorlayan konulardan olan ölümü çocuklara anlatmak çok daha zordur bunun için bebeklere ve çocuklara ölümü anlatmanın yollarını derledik!

Sırt çantası çocuklar için hayati değer taşıyor!

Çocuklar için neredeyse hayati önem taşıyan okul için sırt çantası alışverişlerinde dikkat edilmesi gerekenler arasında çocuğun boyuna uygun olması önemli!

Çocuklarla keyif dolu bir tatil için bu maddeler şart!

Çocuklarıyla tatile çıkacak aileler için dikkat edilmesi gereken özellikleri ve tatil planlamalarıyla ilgili önemli maddeleri sıraladık!

Çocukların azı dişi ne zaman çıkar!

Ebeveynlerin en çok merak ettiği konulardan biri de çocukların azı dişinin çıkacağı dönemdir Pedodontist Dr. Begüm Gök Çoban sıraladı!

Çocuğunuz arkadaş edinmede zorluk çekiyorsa...

Çocuğunuz arkadaş edinmede zorluk çekiyorsa nedeni sosyal iletişim bozukluğu olabilir!

Yenidoğan bebek ne kadar uyur?

Yenidoğan bebeğinizin sağlıklı bir şekilde uyumasını isteyen anneler için yenidoğan bebeklerin ideal uyku saatini Yenidoğan Hemşiresi Betül Bağçeci yanıtladı!

Çocuklara özgüven kazandırmak bu adımda saklı!

Çocukların öfke sorunlarıyla başa çıkmak ve çocuklara özgüven kazandırmak için Uzm. Psikolog Sena Ekici ebeveynler için önemli uyarılarda bulundu!

Bebeğin uyku sağlığı için beşik alırken bunlara dikkat!

Bebeğinizin uyku kalitesi ve güvenliği için beşik alırken dikkat edilmesi gerekenleri bir araya getirdik oyuncaklı beşiklerden uzak durun!

Yaz tatilinde çocukları telefon bağımlılığından kurtarmak mümkün!

Çocukların yaz tatiline girmesiyle beraber telefona bağımlı olmaktan kurtarma yollarını bir araya getirdik! İşte çocuklar için kaliteli vakit geçirme yolları!

Çocuklara sayıları öğretmenin en kolay yolları!

Çocuklara matematiği sevdirmek, sayıları kolay öğretmenin yollarını bir araya getirdik! İşte çocuklara sayıları kolay bir şekilde öğretmenin tüyoları!

Çocukların yaz tatilini verimli geçirmesi için...

Çocukların büyük bir heyecanla beklediği yaz tatili geldi çattı! Yaz tatilini çocukların verimli geçirmesi için ne yapmalı? İşte yanıtı!

Karnesi kötü olan çocuğa nasıl davranmalı?

Bir eğitim öğrenim hayatının daha kapandığı karne alacak çocuklara ailelerin doğru yaklaşımı hakkında önemli bilgileri bir araya getirdik.

Yemek yemeyen çocuğun iştahı nasıl açılır?

Çocuğunuzun yemek yememesinde şikayet ediyorsanız işte yemek yemeyen çocuklar için Psikolog Bilge Korkmaz ebveynler için önemli bilgiler verdi!

Çocuğunuz için diş macunu alırken dikkat!

Çocukların diş sağlığını korumak için diş macunu alırken nelere dikkat etmeli? Pedodontist Uzmanı Begüm Gök Çoban anne babalara önemli uyarılarda bulundu!

İnatçı çocukla baş edemiyorum diyorsanız aslında...

Çocuğum söz dinlemiyor sürekli ısrar ediyor diye şikayet ediyorsanız çocuğunuzun inat etmesinin 8 nedeni ve 8 tüyosu! Bu davranışlardan uzak durun!

Çocuğunu utangaç tavırlar sergiliyorsa dikkat!

Çocuğunuzun psikolojik bir sorunu olup olmadığını anlamak için anlatmasını beklemeyin! Oynadığı oyuncaklar, zaman zaman sergilediği utangaç tavırlara dikkat!

Çok Okunanlar
''Sanat eseri gibi fiziğim var'' deyip çırılçıplak fotoğraf paylaştı ''Sanat eseri gibi fiziğim var'' deyip çırılçıplak fotoğraf paylaştı
Cesur pozlarıyla gündeme gelen Esra Ersoy, "Sanat eseri gibi fiziğim var" diyerek sosyal medya hesabından çırılçıplak fotoğrafını paylaştı.
''Sağlam karıyım evelallah'' diyerek sütyensiz fotoğrafını paylaştı! ''Sağlam karıyım evelallah'' diyerek sütyensiz fotoğrafını paylaştı!
Her paylaşımı olay olan ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci'nin sütyensiz fotoğrafını paylaşarak altına ''sağlam karıyım evelallah''notunu düşmesi sosyal medyayı salladı!
Çorbacının tuvaletinde seks yaptı! Çorbacının tuvaletinde seks yaptı!
Bir döneme damga vuran Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar çorbacının tuvaletinde seks yaptığı iddia edilen dava kilit isimlerin açıklaması çıktı!
Tangasıyla öyle bir poz verdi ki gören dönüp tekrar baktı! Tangasıyla öyle bir poz verdi ki gören dönüp tekrar baktı!
Cesur paylaşımlarıyla ve pozlarıyla gündemden düşmeyen sosyal medya fenomeni Damla Ekmekçioğlu bikinili fotoğrafı ile sosyal medyada gündem konusu oldu.
Sibel Can'dan olay fotoğraflar! Çırılçıplak yakalandı! Sibel Can'dan olay fotoğraflar! Çırılçıplak yakalandı!
Sibel Can'ın 21 yıl önce balkonda çekilmiş fotoğrafları sosyal medyada gündem konusu oldu. Ayhan Kimsesizcan fotoğrafın hikayesini bakın nasıl anlattı.
Çok Okunan Yazıları
Deniz Temur Deniz Temur
Özel okul mu devlet okulu mu?
Şeyda Odabaş Şeyda Odabaş
Mutluluk aynada baktığın o kişide saklı!
Hüseyin Tırman Hüseyin Tırman
Genital Estetik