ev eşyası Haberleri

Herkes ev dekorasyonunda aynı hataya düşüyor!

Kulaktan kulağa gelen bilgilerle sürekli olarak evlerde dekorasyon hataları yapılmaktadır. İşte o hatalar.

Bu sezonun dekorasyon trendi Japon modası!

Ev dekorasyon trendlerini yakından takip edenler için 2019 trendlerinde Japon ev dekorasyonları ön planda yer alıyor! İşte birbirinden zarif Japon ev dekorları!

Evde kombi nereye koyulması sorusunu soranlar için...

Güvenlik açısından evde kombi nereye koyulması gerekiyor? Sıklıkla sorulan bu sorunun cevabını Doğalgaz Tesisat Ustası Ferit Çoş bilgilendirdi.

Yastık temizlerken hiç bu yöntemleri denediniz mi?

İnsan yaşamında oldukça önemli bir yeri olan ev eşyalarından biri de yastıktır. Yastık temizlerken dikkat edilmesi gerekenler için haberimizi okumaya devam edin

Çamaşır makinenizi bu yöntemle saklayın!

Evimizin temel ihtiyaçlarından biri de çamaşır makinesidir. Ancak çok estetik durmayan çamaşır makinelerinizi bu dolaplarla görünmez hale getirebilirsiniz!

Dikkat bu objeler eve kötü enerji yayıyor!

Feng Shui Uzmanı ve İç Mekan Tasarımcısı Dilek Dilek Demirci eve kötü enerji yayan eşyalar ve objeleri sizler için anlattı.

Kara tahtayı evinize taşıma zamanı!

Evinize farklı bir hava katmak için kara tahtayı evinizin çeşitli yerlerinde kullanabilir, evinizi hem kullanışlı hemde modern bir hava verebilirsiniz!

Bu objeler evinizde kötü enerji sebebi

Bazen evinizi duvar renginden tutun mobilyalara kadar değiştirseniz bile evinizdeki o negatif enerjiyi atamazsınız. Bu noktada sizler için o objeleri araştırdık

Hergün yıkamanız gereken 6 ev eşyası!

Kadınların temizlik konusunda ne kadar titiz olduğunu biliyoruz fakat bazı eşyaların hergün yıkanması gerektiği konusunda eksiklerimiz olabilir. İşte o eksikler

Dar koridor nasıl büyük gösterilir?

Yaşam alanı kişi için büyük önem taşımaktadır. Evinizin koridoru dar olduğu için sürekli şikayet ediyorsanız o halde daha büyük göstermek için yazımızı okuyun.

Evinizin ışığı doğadan ilham alacak

Avizeden sandalyeye pek çok ev eşyası tasarlayan Hollanda doğumlu Tord Boontje ev aydınlatmasında sınırları zorlayarak harika tasarımlara imza atıyor.

Çok Okunanlar