günlük burç yorumları Haberleri

Bu hafta hangi burcu ne bekliyor?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık haftalık burç yorumlarını Hande Kazanova sizler için anlattı.

Eylül ayında hangi burcu neler bekliyor?

Eylül aylık burç yorumları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. Eylül ayında hangi burcu ne bekliyor, işte Eylül ayı burç yorumları...

Geçmişe sünger çekme zamanı geldi!

7 Kasım Çarşamba günlük burç yorumları 2018. 10 gün içerisinde hayatınızda meydana gelecek değişikliklere yer verin! Zira geçmişe sünger çekme zamanı geldi!

Ufukta sürpriz bir aşk var 16.24'den sonra...

2 Kasım Cuma 2018 günlük burç yorumları. Ay Aslan burcunda! Gün içerisinde ilişkilerinizi düzene sokmak isteyebilir. Aynı zamanda sürpriz bir aşk olabilir!

Aile için duygusal sorunlara dikkat!

30 Ekim Salı günlük burç yorumları 2018. Duygusallığın ağır bastığı dönemlerde gereksiz güç gösteriminde bulunabilirsiniz.

Ay Yengeç burcunda duygularınıza hakim olamayabilirsiniz!

30 Ekim 2018 salı günlük burç yorumları! Ay bugün Yengeç burcunda, özellikle duygusal ve ailevi konulardaki özelliğiniz ağır basıyor.

Önemli kararlar için mükemmel bir gün!

22 Ekin Pazartesi günlük burç yorumları 2018. Ticaret konularında veya özel hayatınızda önemli kararlar almak için oldukça önemli bir gün!

Ay Balık burcundan Koç burcuna geçiyor enerjiyi yüksek tutun!

22 Ekim 2018 Pazartesi günlük burç yorumları. Gün içerisinde enerjinizi dolu dolu geçirebilir, motivasyonunuzu yüksek tutmaya özen gösterin!

Ay Kova burcunda! son dakika alınan kararlara dikkat

Günlük burç yorumları 18 Ekim 2018. Gün içerisinde alacağınız ani haberlere dikkat! Sabırsızlığınız istenmeyen kazalar yaşanmasına neden olabilir.

Ay Oğlak burcunda görev ve iş hırsınız ön planda!

Günlük burç yorumları 16 Ekim Salı 2018. Gün içerisinde işinize ve sorumluluklarınıza olan düşkünlüğünüz artabilir. Ay Oğlak burcunda!

Ay ikizler burcunda önemli kararlarınıza dikkat!

1 Ekim Pazartesi 2018 günlük burç yorumları. Ay ikizler burcunda! İkizler burcunun karar vermedeki değişkenliğini hepimiz biliyoruz. Karar verirken dikkat edin!

Ay'ın Plüton ile üçgeni bugün akşam saatlerinde...

29 Eylül 2018 günlük burç yorumlarında bugün Ay'ın Boğa burcundaki etkisi ve öğlen saatlerinde Neptün ile yapacağı sekstil etkisi var.

Duygu ve düşüncelerinizin esiri olmayın!

25 Eylül Salı 2018 günlük burç yorumları. Mevsim değişikliğine ve havalara bağlı olarak değişen duygularınızın esiri olmayın!

Ay Kova burcunda anlık çıkışlar ilişkilerinizi zedeleyebilir!

20 Eylül Perşembe 2018 günlük burç yorumları. Gün içerisinde karşılaşacağınız bazı sorunlar öfkenizi kontrol etmede sizi zorlayabilir.

Duygusal boşluğa dikkat yanlış kararlar sizi yorabilir!

7 Eylül 2018 günlük burç yorumları. Ay Balık burcunda olacak! Almış olduğunuz kararlar sizi yeteri kadar tatmin etmeyebilir!

Balık burcunda dolunay oluşacak! Göz yaşlarınıza hakim olun!

6 Ağustos Perşembe günlük burç yorumları 2018. Balık burcunda dolunay oluşacak. Bu da demek oluyor ki duygularınıza ve göz yaşlarınız fazlasıyla konuşacak!

Çok Okunanlar
Ömür'den cinsel organı gözüken Nusret'e olay yorum: Bunu tercih ederim Ömür'den cinsel organı gözüken Nusret'e olay yorum: Bunu tercih ederim
Nusret Gökçe'nin cinsel organının gözüktüğü video ile ilgili yorum yapan Ömür Gedik "Bu eti diğerlerine tercih ederim en azından ölü değil" ifadelerini kullandı
Defne'nin eski defterleri açıldı 2 şişe votka içince her şeyi anlattı! Defne'nin eski defterleri açıldı 2 şişe votka içince her şeyi anlattı!
Defne Samyeli'nin eski eşi Eren Talu ile boşanma hikayesinin detayları Cem Yılmaz'la evlilik iddiaları sonrası gündemde. İşte Eren Talu'nun anlattıkları ...
'9 kere Leyla' filminden ilk fragman geldi! Yatak sahnesi olay oldu! '9 kere Leyla' filminden ilk fragman geldi! Yatak sahnesi olay oldu!
Yönetmenliğini Ezel Akay'ın üstlendiği ''9 kere Leyla'' filminde Elçin Sangu ve Haluk Bilginer'in yatak sahnesi dikkat çekti.
İşte kanseri bitiren o baharat! İşte kanseri bitiren o baharat!
İşte ülkemizde en çok tüketilen baharatlardan ilk sırada yer alan isotun mucizevi faydaları. Kanseri bile bitirdiği kanıtlandı.
Vücutlarını yastıkla kapattılar! Aşka gelen ünlü çiftten yatak pozu! Vücutlarını yastıkla kapattılar! Aşka gelen ünlü çiftten yatak pozu!
3 yıl önce evlenen futbolcu Caner Erkin ve oyuncu Şükran Ovalı, sosyal medya hesaplarından yatakta vücutlarını yastıklarla verdikleri pozu paylaştı.