oje Haberleri

2019 Sonbahar mevsiminin trend renkleri sizi bekliyor!

Yaprakların döküldüğü ve kışa hazırlık mevsimi olarak karşımıza çıkan Sonbahar mevsiminin 2019'a uygun renkleri belli oldu derin yeşili vazgeçilmeziniz olacak!

Katılaşmış oje nasıl inceltilir?

Katılaşmış oje nasıl inceltilir? Katılaşmış oje nasıl çözülür? Alındıktan bir süre sonra katılaşan ojeleri kurtarmanın pratik yollarını sizler için araştırdık.

Katılaşan ojeyi çöpe atmak yerine...

Katılaşan ojeyi sıvalaştırmak ve eski haline getirmek için inceltici gibi bir çok yöntemi sıraladık!

Sezonu kasıp kavuran trend oje renkleri belli oldu!

2019'un trend rengi olan mercan ile beraber bahar ve yaz aylarında tercih edebileceğiniz her kıyafete uyum sağlayan lila, denim gibi renkleri bir araya getirdik

Yılın en trend oje renkleriyle tırnaklar daha ışıltılı!

2019 trend oje renklerinde bu sezon sıklıkla karşılaşacağınız renkleri bir araya getirdik! Holografiki ışıltılı ojeler bu sezon trendleri arasında!

Renk takıntısı olanlar için rujdan oje yapmaya ne dersiniz?

Renk takıntısı olanlar için rujunuzla aynı renkte oje yapmanın püf noktalarını elmaelma.com editörümüz Şeyda Odabaş sizler için hazırladı!

Rujunuzla aynı renk oje yapmak için...

Renkleri kombinleme takıntınız varsa elmaelma.com editörümüz Şeyda Odabaş sizleri için rujdan oje yapmanın püf noktalarını anlattı!

Sürdüğünüz ojeler kişiliğinizi ele veriyor!

Oje rengine göre kişilik analizi nasıl yapılır? Kullandığımız ojelerin kişiliğinizi yansıttığını biliyor muydunuz? Hadi gelin renkleri beraber inceleyelim!

Seçtiğiniz oje rengi kişiliğinizi ele veriyor!

Sıklıkla tercih ettiğiniz oje renklerinin kişiliğinizi ele verdiğini biliyor muydunuz? İşte oje renklerine göre karakter analizleri!

Oje sürdükten hemen sonra elinizi buzlu suyun içine sokarsanız...

Hızlı oje kurutmanın yolları nelerdir? Oje sürdükten sonra kurumasını beklemek için yeterli vaktiniz yoksa sizin için hazırladığımız pratik yöntemleri deneyin!

Siyah mat oje ile birbirinden farklı modeller

Siyah mat oje nasıl sürülür? Siyah mat oje ile birbirinden farklı modeller yapabilirsiniz

Yaz için oje önerileri! Elleriniz harika görünecek

Yazın hangi oje renkleri sürülmelidir? Hangi oje renkleri güneşte güzel durur? İşte sizlere harika öneriler...

Taşırmadan oje sürme taktikleri

Oje nasıl sürülür? Oje sürmenin taktikleri nelerdir? Ojeyi taşırmadan sürmek için bu taktiklere mutlaka dikkat edin. O zaman mükemmel sonuçlar alacaksınız.

French oje sürme taktikleri

French oje nasıl sürülür? French oje sürme taktikleri nelerdir? French oje sürerken nelere dikkat etmek gerekir? İşte cevaplar...

Oje sürerken taşırıyorum diyenler için....

Oje sürme teknikleri nelerdir? Oje nasıl sürülür? Makyajınızın ve kıyafetinizin tamamlayıcısı olan rengarenk oje sürmenin tekniklerini hazırladık!

Açık havada sakın oje sürmeyin

Ojeler nasıl saklanmalıdır? Ojelerin kurumaması için neler yapılır? En sevdiğiniz ojelerinizi uzun ömürlü kullanabilmek için tavsiyeler....

Çok Okunanlar