Rujdan oje nasıl yapılır renk takıntısı olanlar için pratik çözüm!

Renk takıntısı olanlar için rujunuzla aynı renkte oje yapmanın püf noktalarını elmaelma.com editörümüz Şeyda Odabaş sizler için hazırladı!

Nereye gidersek gidelim, mesafesi kısa veya uzun farketmeksizin yanımızda mutlaka ruj veya parlatıcı illaki bulunduruyoruz. Hal böyleyken biz kadınların kozmetik ürünlere ne kadar düşkün ve meraklı olduğumuzu artık defalarca anlatmamıza gerek yok! Özellikle renk konusunda kozmetik dünyasında da takıntılı olanlar için veya seyehate çıkarken yanınızda her kozmetik ürünlerden çeşit çeşit almamak ve en azından bir yerden kısmak adına elmaelma.com editörümüz Şeyda Odabaş sizin için rujdan oje yapmanın püf noktalarını hazırladı! Sizde yanınızda oje taşımak yerine rujdan oje yapabilirsiniz! 

''Özellikle sık sık seyehate çıkanların olabildiğince az eşya almak istemeleri ancak bir taraftan da güzelliğinden ödün vermek istemeyenlerin yanlarında aldıkları bir çanta dolusu kozmetik ürünlerini azaltacak bir yöntem hazırladık.''

Malzemeler; İstediğiniz renkte bir ruj, açılı far fırçası ve şeffaf oje parlatıcı.

Yapışıl aşaması; Yapımı oldukça basit ve pratik olan rujdan oje yapmak için günlü hayatınızda sıkça kullandığınız ruju açılı ince bir fırça yardımı ile tırnaklarınıza sürün. Daha sonra ruju tüm tırnaklarınıza uyguladıktan sonra üzerine şeffaf parlatıcı ojeyi sürerek rujunuzu tırnaklarınıza sabitleyin! İşte hepsi bu kadar! Böylelikle çantada çeşit çeşit oje koyacağınız yerden tasarruf ederek rujunuz ve tırnaklarınız uyum içinde olacaktır. 

Yorumlar