rinoplasti Haberleri

Burun estetiği sürecini kolay atlatmak için...

Burun estetiği ameliyatı sonrası iyileşme süreci kişiye göre değişiklik göstersede KBB Hastalıkları uzmanı Doktor Elçin Arıtürk konu hakkında bilgilendirdi.

Rinoplastiden ne kadar zaman sonra makyaj yapılır?

Rinoplastiden sonran ne zaman makyaj yapabilirim? Merak edilenleri Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Uzmanı Doktor Elçin Arıtürk cevapladı.

Rinoplasti burundan nefes alma problemini ortadan kaldırır mı?

Rinoplasti ile birlikte burundan nefes alma problemim de giderilebilir mi? Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları uzmanı Doktor Elçin Arıtürk'e sorduk.

Burun estetiği sonrası şişlik ne zaman geçer?

Rinoplasti sonrası burun şişliği ne kadar sürecek?Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları uzmanı Doktor Elçin Arıtürk'e sorduk. İşte merak edilen sorunun yanıtı!

Rinoplasti ameliyatı ortalama kaç saat sürer?

Çeşitli nedenlere bağlı olarak yapılan rinoplasti burun estetiği ameiyatı kaç saat sürer? Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Uzmanı Doktor Elçin Arıtürk anlattı

Burun estetiği sonrası ne zaman makyaj yapılır?

Burun estetiği (Rinoplasti) estetiği sonrası ne zaman makyaj yapılır? Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Doktor Elçin Arıtürk yanıtladı.

Burun estetiği ameliyatı zor mu?

Burun estetiği ameliyatı zor mu? Rinoplasti zorlukları nelerdir? Merak edilenleri Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları uzmanı Doktor Elçin Arıtürk'ten öğrendik.

Burun ameliyatı sonrası ne zaman işe başlanabilir?

Burun ameliyatı sonrası ne zaman işe başlanır? Tüm merak edilenleri Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Uzmanı Doktor Elçin Arıtürk'ten öğrendik.

Burun ameliyatında dikiş izi kalır mı?

Burun ameliyatında dikiş izi kalır mı? Burun ameliyatıyla ilgili tüm merak edilenleri Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Uzmanı Doktor Elçin Arıtürk cevapladı.

Burun estetiğinde doğal görünüm önemli!

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Yusuf Can burun estetiğinin hem estetik hem işlevsel açıdan başarılı geçmesi için bilmeniz gerekenleri anlatıyor...

Rinoplasti ile ilgili tüm bilmeniz gerekenler!

Estetik burun ameliyatı olmaya karar verenler için merak edilen tüm soruları Op.Dr. Yusuf Can anlattı!

Çok Okunanlar
"Hocam günde 6 kez ilişkiye giriyorum ama... " "Hocam günde 6 kez ilişkiye giriyorum ama... "
Esra Ezmeci yine çok konuşulacak bir paylaşıma daha imza attı. Ezmeci'nin son olarak cinsellik sorusuna verdiği cevap sosyal medyada olay oldu.
Çöpe atmayın çok kolay bir yolu var Çöpe atmayın çok kolay bir yolu var
Çaydanlıklar zamanla msuluk suyundan dolayı kireçleniyor. Eğer ki sizin de çaydanlıklarınız kireçlendiyse onları çöpe atmak yerine bu yöntemi deneyin!
Çarkıfelek kızı estetikle bambaşka olmuş Çarkıfelek kızı estetikle bambaşka olmuş
Çarkıfelek'in güzeller güzeli hostesi Emel Özkızıltaş, bir süredir ekranlardan uzak kalmıştı. Emek Özkızıltaş'ın son hali olay
Tüm mavi gözlülerin atası aynı kişi çıktı Tüm mavi gözlülerin atası aynı kişi çıktı
Yapılan çalışmaya göre mavi gözlü insanların neredeyse tamamının soyu aynı kişiye dayanıyor.
Duy Beni'nin Ekim'inden derin göğüs dekolteli paylaşım! Duy Beni'nin Ekim'inden derin göğüs dekolteli paylaşım!
Duy Beni dizisindeki Ekim rolüyle dikkat çeken oyuncu Rabia Soytürk, Instagram hesabından paylaştığı derin göğüs dekolteli pozlarıyla beğeni topladı.