Armin van Buuren Godskitchen Urban Wave için geliyor

FG 93.7, dünyanın en iyi görsel ve ses sistemini, dünyanın en iyi DJ ile beraber İstanbul’da müzik severlerle buluşturuyor.

Armin van Buuren Godskitchen Urban Wave için geliyor

Armin Van Buuren, Godskitchen Urban Wave partisi için Burn to Dance Festival kapsamında bir kez daha İstanbul'da!  Burn to Dance Festival adı altında birleştirdiği etkinlikler serisi ile dünyaca ünlü DJ’leri yaz boyunca dans tutkunlarıyla buluşturacak olan Burn’un Temmuz ayındaki ilk konuğu Armin Van Buuren, 2 Temmuz akşamı Maçka Küçükçiftlik Park’ta.

Geçtiğimiz sene İstanbul dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanında yüzbinlerce elektronik müziksevere, Godskitchen tarafından özel tasarlanmış Boombox sahnesiyle unutulmaz bir deneyim yaşatan Armin Van Buuren, 2 Temmuz’da Maçka Küçükçiftlik Park’ta 3 boyutlu sahne ve ışık tasarımı ile hayranlarının ayaklarını yerden kesecek!

Dünyanın 1 numaralı DJ'i olan Armin Van Buuren, dans müzik dünyasında fenomen hale gelmiş, eşsiz mimari ve görsel prodüksiyona sahip 16 metre genişlik, 8 metre yükseklik ve 6 metre derinlikteki üç boyutlu Boombox sahnesinde FG 93.7 farkıyla Godskitchen Boombox Urban Wave organizasyonuyla katılımcılara yine unutulmayacak bir gece sunacak. 3 boyutlu grafiklerin gerçek zamanlı video görüntüleri ile harmanlanarak dev Boombox sahnesine yansıtılmasıyla oluşan görseller, katılımcılara şimdiye kadar gördüğü tüm prodüksiyonların çok ötesinde bir deneyim yaşatacak.

14 yaşından beri DJ'lik yapan ve DJ MAG oylamasında 2006 yılından beri dünyanın en iyi DJ'i seçilen Armin Van Buuren, İstanbul’lu hayranlarıyla yeniden buluşmaya hazırlanıyor. Kendine has öğeler taşıyan parçalar yapmasıyla tanınan Buuren, bu özelliği sayesinde diger prodükterlerden kolayca ayırt edilebiliyor. Armin Van Buuren partisinde dünyanın en iyi DJ'ine, Türkiye'nin en iyi DJ'i BeeGee ve yaptığı prodüksiyonlarla Armin Van Buuren’in setlerinde sıklıkla yer bulan FG 93.7'nin genç yeteneklerinden Nurettin Çolak eşlik edecek. Godskitchen Urban Wave partisinin bu seneki sürprizi olarak ise Hollanda’nın son dönemde yetiştirmiş olduğu en önemli Trance DJ’lerinden Jochen Miller da performans gösterecek.

Türkiye’nin en iyi trance DJ’i BeeGee’nin yeni albümü Tranceform 2011’den parçalarını çalacağı Godskitchen Urban Wave partisi yazın en iddialı organizasyonlarından biri.

Programını 7 milyon kişi dinliyor

Armin Van Buuren, bir marka haline gelmiş olan radyo programı 'A State Of Trance', DI FM’de Perşembe geceleri 21:00’de yayınlanıyor. 9 yıldır devam ediyor ve 7 milyon insan tarafından canlı olarak dinleniyor. Trance müziğin sarışın kralı Armin, aynı zamanda elektronik müziğin en büyük plak şirketlerinden Armada Music'in de sahiplerinden...

Tarih: 02 Temmuz 2011
Mekan: Küçükçiftlik Park, İstanbul

Bilet Fiyatları

- Bistro 1.300.00 TL
- Vip 190.00 TL
- Golden Circle 155.00 TL
- Sahne Önü 122.00 TL
- Normal 80.00 TL

Biletler Biletix’te…

Yorumlar