Tükürük koleksiyoncusu!

17 yıldır bilim adamı kılığında, gözüne kestirdiği genç kızlardan tükürük örneği topladı ve bunu kamerayla kaydetti.

Tükürük koleksiyoncusu!

Polis, Tokyo'da gözaltına alınan 55 yaşındaki Toşihiko Mizuno adındaki işsiz adamın, ''uygunsuz davranışta bulunduğu'' gerekçesiyle bir yıl hapis veya 9 bin euro para cezasına çarptırılabileceğini belirtti.       

Soruşturmayı yürüten yetkililer, ''cinsel eğilimlerini tatmin etmek amacıyla'' bunu yapan adamın, son kurbanlarının 9 ve 10 yaşlarındaki üç kız çocuğu olduğunu, çocuklara geçen yıl ekim ve aralık aylarında yaklaştığını kaydetti.       

Polise göre Mizuno, sokakta gözüne kestirdiği kızlara kendini bilim adamı olarak tanıtarak, ''Bilimsel araştırmaları için'' tükürük örneği vermelerini istiyor ve kızlar tükürük verirken görüntülerini çekiyordu. Mizuno, ayrıca kızların dil ve ağız içi görüntülerini de çekme talebinde bulunuyordu.   

Medya organlarının polise dayanarak verdiği haberlerde, adamın Tokyo ve civarında 17 yılda yaklaşık 500 kızdan tükürük örneği alabildiği bildirildi.       

Polisin Mizuno'nun evinde yaptığı aramada, 200'den fazla kızın görüntülerinin yer aldığı 26 video ele geçirdiği belirtildi.

Yorumlar