Mix Mondial başlıyor!

İstanbul yeni bir şenlikle tanışıyor. 16 - 30 Haziran tarihleri arasında hem karnımız, hem de ruhumuz doyacak. İşte ayrıntılar...

Mix Mondial başlıyor!

screen-shot-2011-06-21-at-9.14.47-am.png

Dünyanın tüm aromaları ve renkleri Mix Mondial ile İstanbul’da buluşacak. Bu sene ilk kez düzenlenecek olan Mix Mondial, 16-30 Haziran tarihleri arasında Anadolu Yakası’nda Bağdat Caddesi, Avrupa Yakası’nda ise Tomtom Sokak, Galata ve Cihangir’deki restoran, cafe ve barlarda özel paketler ile avantajlı kokteyl alternatifleri sunmak; aynı zamanda da farklı etkinlikler, tadımlar ve sanatsal aktiviteler düzenleyerek şehir kültürüne yeni yaşam deneyimleri ve alternatifler kazandırmak üzere hayata geçiyor. Binboa Vodka’nın ana sponsorluğunda ve Bağdat Caddesi’nde Kadıköy Belediyesi işbirliği ile Dude Table organizasyonuyla hayata geçirilen Mix Mondial, şehir hayatı ile eğlence yaşamına yepyeni bir canlılık getirirken; kokteyllerin, aromaların ve renklerin ortak evrensel dilini her yönüyle sunacak.

Tasarım ve sanat içerikli projelerle de desteklenerek insanların kokteyl kültürüne ve happy-hour keyfine derinleştirmesine katkıda bulunacak olan Mix Mondial, votka ile yemeklerin bilinmeyen beraberliklerinin inceliklerini sunacak ve 16-30 Haziran tarihleri arasında tam 2 hafta boyunca kokteyllerin canlı ve renkli dünyasının kapılarını ardına kadar açacak. Bağdat Caddesi, Cihangir ve Galata bölgelerinde düzenlenecek olan Mix Mondial ile akşamüstü iş çıkış saatleri, Binboa Vodka’nın özellikle yaz aylarının favorisi ürünleri Binboa Lemonade, Binboa Satsuma, Binboa Strawberry Pink ve Hare Likörleri’nin birbirinden leziz çeşitleriyle farklı konseptlerde hazırlanacak kokteyller ile dolarken; her semt kendi karakterine uygun renklere bürünecek.

Mix Mondial Mekanları

Mix Mondial Cihangir, Galata ve Tomtom Sokak’ta Enginar, Ritim Galata, Atölye Kuledibi, Peranostra, Tünel Square, Daipera, Smyrna, Kahvedan, Kafika, Rose Marine, Susam, Fol, Kaktüs, Kiki, Zenka, Sokak Kavesi, Mayhoş, We, İndigo Lounge, İndigo Pub, Alt, 2/1a’da; Bağdat Caddesi’nde ise Hayal kahvesi CKM, Hayal Kahvesi Cadde, Bistro 33, Bi Buçuk, Oben Şarap Evi, Saloon, Mirror, Cadde Cafe, Caddebostan Benzin, Suadiye Benzin, Barkod, Bigger, Palma d’oro, Happy Moons, Barlar Sokağı ve Caddebostan’da Chicken Last Stop, Dinette, Bowbells, Yer Fıstığı, Zanzibar, Kalamış’ta Divan Brasserie Kalamış gibi mekanlarda gerçekleşecek.

Melis Topaloğlu

Yorumlar