Uluslararası Kaçkar Yayla Bisiklet ve Kültür Sanat Festivali 17-21 Temmuz'da start veriyor!

Gençlik ve Spor Bakanlığınca onaylanan Uluslararası Kaçkar Yayla Bisiklet ve Kültür Sanat Festivali 17-21 Temmuz'da startını Rize'den veriyor.

Uluslararası Kaçkar Yayla Bisiklet ve Kültür Sanat Festivali 17-21 Temmuz'da start veriyor!

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nca onaylanan Uluslararası Kaçkar Yayla, Bisiklet ve Kültür Sanat Festivali ile eğlenmeye hazırmısınız? 17 ile 21 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşek projede bisiklet etapları yarış değil adeta bir şenlik havasında geçecek. Finish noktasında gerçekleştirilecek olan halk dansları ve konserler eğlencenize eğlence katacak.

BU FESTİVAL BAMBAŞKA OLACAK! 

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nca onaylanan Uluslararası Kaçkar Yayla, Bisiklet ve Kültür Sanat Festivali bu yıl 17.21 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. Festivalin startı Rize'den verilecek. Festival gibi festival olacak bu eğlenceye katılmak için kimselere söz vermeyin. Gelin hep beraber bu eğlencenin tadını çıkaralım. Bisiklet yarışlarının finish noktasında 400 kişilik halk danslarıyla birbirinden farklı ülkelerin gösterileri sergilenecek ve yarış sonunda konserlerle gece son bulacak. Eğlencenize eğlence katacak bu festivali sakın kaçırmayın.

Yorumlar