Ayağınız yerden kesilmesin!

Buluşları ve işlevsel ürünleriyle dikkat çeken 3M, Kaydırmaz Mat’ıyla kaza riski oluşturan halı ve kilimlere son vererek, evleri daha güvenli bir hale getiriyor.

Ayağınız yerden kesilmesin!

Yapılan ev kazaları istatistiklerine göre kimi zaman ölüme bile sebebiyet veren ev kazalarının başında ne yazık ki düşme geliyor. Özellikle halı, kilim gibi dekorasyon ürünlerin kayması sonucu gerçekleşen düşmeler, ciddi yaralanmalara ve hatta ölümlere neden olabiliyor.  

Yaklaşık bir asırdır buluşlarını dâhiyane ürünlere dönüştüren 3M, özellikle halı, kilim gibi cisimlerin zemine tutunmasını güçlendirerek ev kazalarını önemli ölçüde önleyen 3M Kaydırmaz Mat’ı yarattı. 3M’in yeni ürünü mutfaklarda daha fazla kulanım alanı bulsa da, halı ve kilim altlarının yanı sıra, giysi dolaplarında da rahatlıkla kullanılabilmesiyle, fonksiyonelliği bakımından da dikkat çekiyor.

Farklı renk seçenekleriyle, işlevselliğinin yanı sıra, evinizin dekorasyonuna da uyum sağlayan 3M Kaydırmaz Mat’ın uygulaması da son derece kolay: Mat, istenilen ölçülerde kesilerek, istenilen bölgede rahatlıkla kullanılabiliyor.
 

Yorumlar