Sağlıklı mangal keyfi için Homend Grilliant

Homend Grilliant 1401 sayesinde mangal kömürünün zararlı etkinlerinden korunarak, sağlıklı yemekler pişirebilirsiniz.

Sağlıklı mangal keyfi için Homend Grilliant

Hem açık havada hem de mutfakta kullanılabilen Homend’in yeni ürünü Grilliant 1401’in cam yüzeyinde omletten gözlemeye, sebzeden ete kadar pek çok yiyecek sağlıkla ve lezzetle pişiyor.

Çok kısa zamanda 300°C’ ye kadar ısınabilen iki farklı pişirme bölümü ile Grilliant 1401, mangal severleri kömürün zararlarından kurtararak insan sağlığını koruyor. Diğer elektrikli ızgaralara göre %40 daha az enerji kullanarak çevreye de katkıda bulunan Grilliant 1401, bu özelliklerinden ötürü Homend tarafından gerçek bir yeşil ürün olarak konumlandırılıyor. Grilliant 1401, sadece 1280 W güç harcıyor.

Mangal yapmak artık çok kolay
Grilliant 1401’in sıcak tutma bölmesi ile siz ızgara yapmanın keyfine varırken yemeğiniz piştikten sonra da sıcak kalıyor. Sadece mangalsever erkeklerin değil ızgaranın lezzetine doyamayan kadınların da rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olan Grilliant 1401’in paslanmaz çelikten imal edilmiş spatulası sayesinde ızgara yapmak artık herkes için çocuk oyuncağı!

Grilliant 1401’in cam yüzeyi elde ve bulaşık makinesinde kolayca temizlenebiliyor. Üstelik koruyucu çerçevesi sayesinde etrafa yağ sıçratmıyor ve her yer pırıl pırıl kalıyor. Böylece, yemeğinizi pişirdikten sonra size sadece afiyetle tadına bakmak kalıyor. Çizilmelere dayanıklı cam yüzeyiyle Grilliant 1401 şıklığını da uzun yıllar koruyor.

Elektronik kontrol paneli sayesinde Grilliant 1401, yiyeceklerinizi istediğiniz ısıda pişirmenizi, dilediğiniz yumuşaklıkta servis etmenizi sağlıyor ve misafirlerinizin gözünde sizi usta bir aşçıya dönüştürüyor.

Yorumlar