Tefal'le zengin Ramazan sofraları

Bu Ramazan’da Tefal Actifry ile sadece bir kaşık kullanarak lezzetten ödün vermeden çeşit çeşit, sağlıklı ve hafif yemekleri kolayca hazırlayabilirsiniz.

Tefal'le zengin Ramazan sofraları

Yepyeni bir pişirme çözümü sunarak mutfak alışkanlıklarını kökten değiştiren Tefal Actifry ile Ramazan’da iftar sofralarınızı çeşit çeşit, lezzetli ve sağlıklı yemeklerle donatacak, ailenizden ve konuklarınızdan tam not alacaksınız.
     
Actifry’ın küçük yeşil ölçü kaşığı ile 1 kaşık yağ kullanarak birbirinden lezzetli patates, kabak, biber ve havuç kızartmaları yapabilir; kızartmanın yanı sıra çoban kavurmadan, muska böreğine, şeftali tatlısından Kayseri mantısına, levrek soteden baklavaya kadar dengeli beslenmeye uygun ve son derece lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz.
     
Tefal Actifry ile birlikte hediye edilen 50 tariflik yemek kitabından yararlanarak Ramazan ayı boyunca 30 gün 30 farklı Actifry tarifi yapabilir, böylece hazırlayacağınız sağlıklı sofralar ile hem ailenize hem de misafirlerinize unutulmaz bir iftar ziyafeti yaşatabilirsiniz

Yorumlar