Penti'den gelinlere özel bridal iç çamaşırı koleksiyonu

Penti gelinlere özel iç çamaşırı koleksiyonu 'Bridal'ı tanıttı. Penti, Bridal koleksiyonunda hem gelinler hem de yakın arkadaşları için parçalar var.

Penti'den gelinlere özel bridal iç çamaşırı koleksiyonu

Penti; hayatlarının en özel, en unutulmaz gününde ve hazırlık döneminde gelin adaylarına kendilerini özel hissettirecek bir ‘Bridal’ koleksiyonu sunuyor. İç giyim ve ev giyimden oluşan Penti Bridal koleksiyonu genişleyen ürün yelpazesi ile Mart ayında mağazalardaki yerini alıyor.

Romantik detayların ön plana çıktığı iç giyim bridal koleksiyonunda, dantel üzerine floral baskılar, inciler ve yazın vazgeçilmez dokusu pamuk brodeden yapılmış sütyenler göz kamaştırıyor. Gelinlere özel pijama ve gecelik tasarımları bu özel güne konforlu dokunuşlar, zarif detaylar katarken, eğlenceli ve bir o kadar da romantik bir görünüm sunuyor. Saten şıklığı ile beyaz vuallerin hafif dokusunun hissedildiği tasarımlar, nakışın ve dantelin ön planda olduğu romantik tasarımlar, sloganlar ve pastel tonlarla bir araya geliyor.

GELİNLER ARKADAŞLARINI DA UNUTMUYOR

Penti Bridal koleksiyonu en özel gün için gelinin en yakın arkadaşlarını da unutmuyor. Hem gelinlere hem de onun en yakın arkadaşlarına özel hazırlanan tasarımlar ile o anları hep birlikte ölümsüzleştirmek, eğlenceli karelerle mutluluğa anlam katmak mümkün.

 

 

Yorumlar