Boğa 2019 para iş kariyer yorumları

Koç burcu 2019 iş para kariyer yorumu 2019'da Boğalar çok çalışacak. 2019 Boğa para iş ve kariyer yorumuna göre yılın ilk aylarında hareketlilik var.

Boğa 2019 para iş kariyer yorumları

Boğa 2018 iş para kariyer yorumlarına göre Ocak ayında gelecek sorumluluklarnızın arttığını göreseceksiniz sevgili Boğalar. Yeni yılın ilk günlerinde enerjinizi tam kapasite kullanmakta zorlanabilirsiniz. Önemli sırlarınınızı çok fazla tanımadığınız insanlarla paylaşmamaya çalışın, bu dönemde anlış çıkışlarınızı kontrol etmeniz gerekebilir. 

5 Ocak itibariyle seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, turizm, ithalat, ihracak, ticaret ve hukuk alanlarında fikirlerinizi ve görüşlerinizi ortaya koyacaksınız. Bu alanlardan birinde çalışıyorsanız konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir. 6 Ocak'ta oluşan parçalı Güneş Tutulması'yla bu konulardaki işleriniz gelişecek, kalıcı adımlarla ilerleyecek gücü üzerinizde bulacaksınız. Önemli açılımlar gerçekleşebilir.

7 Ocak ve sonrasındaysa ortak parasal konularınızda rahatlamalar görülebilir. Bu alanlarda bir yıl boyunca size göz kırpacak olan Jüpiter'in etkisini en çok bu ay yaşayacaksınız. Kredi almak, borçlarınızı yapılandırmak, yatırımlarınızı gözden geçirmek ve miras , nafakayla ilgili konuları lehinizde tamamlamak için bu ay 18-22-25 Ocak tarihlerinde şanslı olacaksınız. Çevrenizden alacağınız fikirler ve geri dönüşler parasal konularda 21 Ocak'ta yanıltıcı olabilir, bu etkiye dikkat edin.

Şubat başında yurtdışı bağlantılı işlerinizde enerjinizi doğru kullanmaya çalışmalısınız. Yine beklenmedik olaylarla geleceğinizi ilgilendirecek önemli işlerinizde bazı engeller v esorunlaş karşınıza gelebilir. Diğer taraftan kariyer ve iş okunlarında parasal yönden önemli şanslar yakalayacaksınız.

4 Şubat'ta oluşan Yeni Ay'la birilikte iş hayatınızda önemli adımlarınızı ve kararlarınızı uygulamya koyabilirsiniz. Bu yeni ay sizi biçok açıdan desteleycek. Kafanızdaki büyük projeleri uygulamaya koyabilir, toplum önünde güçlü duruşunuzla istediğiniz şartları yaratabilirsiniz. 8-10 Şubat bu anlamda göz kırpıyor.

14 Şubat'tan sonra enerjinizi arttıracağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. İnantçı ve biraz da fazla düşünen yapınızla oluşturduğunuz fırsatları gözden kaçırmayın.

Sosyal çevrenizle beraber girişilecek işlerinizde 10-19-20-22-23-28 Şubat'ı kullanabilirsiniz. Kalıcı işlerde bulunacaksınız. 

Mart başında toplum önün işlerinizde kendinizi gösterebilirsiniz. Kariyer atılımlarınızda kuracağınız dostane ilişkliredne fayda sağlayacaksınız. Yine 1 Mart'ta sizi daha az tanıyan insanlarla olan ilişkilerinizde kontrolcü davranışlara göstereceğiniz tepkiler yüksek olmamalı. Bardağı taşıran bazı kounlara sert tepkiler verebilirsiniz.

5 Mart'ta Merkür bu yılın ilk gerilemesine başlıyor. 28 Mart'a kadar arkadaşlarınızla, sosyal çevrenizle iletişiminize dikkat etmelisiniz. Çevrenizle aranızda iletişim sıkıntıları oluşabilir. İşten elde edilen gelirlerinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Daha önceden tanıdığınız arkadaşlarınızla yapacağınız işlerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Zaten bu işlerin üzerine düşün, yeni sıfırdan başlayacağınız bir iş parasal anlamda sizi desteklemeyecek. 

6 Mart'ta oluşan Yeni Ay'la birilkte çevrenizde değişimler oluşabilir. Yeni kararlar almak isteyebilirsiniz.  Merkür geriliyor, daha önceden konuşulmuş, yarım kalmış işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Uranüs'ün sizin burcunuza geçmesiyle birilket 22-23-24 Nisan doğumlu bir Boğaysanız, değişimlere, sürprizlere açık olmalısınız.

9-10-13-14-15-16 Mart tarihlerinde gelecek planlarınıza odaklanabilir, maddi konularda abartmadan, aşırı iyimserlikte bulunmadan yolunuzda sağlam ilerleyebilirsiniz.

21 Mart'ta oluşan Dolunay, yeni oluşacak iş koşullarında önemli duygusal ve hassas kararlar içerecek. Günlük hayatınızın ritminde hızlanmalar oluşabilir ve dengenizi korumanız gerekebilir.

31 Mart'tan sonra enerjinizi maddi konularda harcamaya başlayacaksınız. Gazete, dergi, mecmua, kırtasiye, teknoloji, iletişim ve gezi ürünlerine harcamalarınız artabilir.

10 Nisan'da Jüpiter gerilemeye başlıyor. Ortak parasal işlerinizde şimdiye kadar yakaladığınız ve karşınıza çıkan fırsatlarda yavaşlamalar, ağır ilerlemeler görülebilir. Bu dönemde farkındalığınızı arttırmalısınız. 10-13 Nisan'da güç çekişmelerine, ego savaşlarına açık görünüyorsunuz.

19 Nisan'da oluşan Dolunay, iş koşullarınıza, günlük hayatınızın ritmine dikkat çekecek. Artık hayatınıza hizmet etmeyen insanlara, arkadaşlara, işlere bu Dolunay'da veda edebilirsiniz. Aşırı kararsız ve başka insanları düşünen yapınızla yanınızda çalışan isanlara veya yanında çalıştığınız insanlara karşı fedakarlıklarınızın sonuçları karşınıza gelebilir.

Ay sonunda girişimlerinizi ve harcamalarınıa dikkat edin. Satürn'ün gerilemesi asıldığınız işlerinizde yavaşlamalara neden olabilir.

Mayıs ayının başında ailevi konularda gücünüzü etkin bir şekilde toplarken planlarınız üzerine yağunlaşabilirsiniz. Maddi konularda şüpheci yaklaşımlar sergileyebilir, olaylara negatif yönden yaklaşabilirsiniz. Bozulan işlerini ve ilişkilerinizi yeni açılacak olan kapıları fark ederek geride bırakın. Bu ay sizin ayınız ve yapılacak çok işiniz, gidilecek çok yolunuz var.

21 Mayıs  ve sonrasındaysa parasal konular önem kazanıyor. Paranızı ve kazançlarınızı arttırabilir, algınızı bu alana kaydırabilirsiniz. Para getirilerinizde güzel gelişmeler olabilir, becerileriniz artıyor. 30 Mayıs'ta dikkatli ve gerçekçi adımlar atmayı unutmayın.

Haziran ayında bolca gezecek, kısa yolculuklarda bulunacak, madid konularda kendinizi güvene almak isteyeceksiniz. 3 Haziran ve sonrasında paraya dayalı konularda, yatırımlarınızda, kazançlarınızda hızlı adımlar devrede olabilir.

14 Haziran'da yakın çevrenizin yardımlarına, isteklerine enerjinizi harcarken bazı zor durumlar oluşabilir. 14-16-19-20 Haziran tarihlerine dikkat etmelisiniz. Bugünlere den gelen işleriniz varsa zorlanabilirsiniz.

17 Haziran'da oluşan Dolunay ortak parasal işlerinizde isetdiğiniz sonuçları karşınıza getirebilir. Parasal işlerinizde uzun zamandır beklediğiniz sonuçların bu Dolunay'da karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

2 Temmuz'da gerçekleşecek olan gerçekleşen Güneş tutulması, iletişim alanlarınızı, satış, rekalma, tanıtım, pazarlama, network, lojistik, ulaşım işlerinizde hızlı olayları ve açılımları hayatınıza taşıyabilir.

19 Temmuz'dan 1 Ağustos'a kadar network sorunlarına açık olacaksınız. Randevularınıza, verdiğiniz sözlere iş hayatınıza dikkat edin. Sözleşmelerden uzak durun. 

9-14-21-17 Temmuz tarihleri fikirlerinizde, ilişkilerinizde v eyapacaklarınza desteklenmediğiniz ve bazı sorunlara açık olacağınız günler.

16 Temmuz'da gerçekleşen parçalı Ay Tutulması seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, hukuk, ticaret, daha az tanıdığmıız insanlarla yapacağımız işlerde krizleri ve sorunları karşımıza getirebilir. Önemli sorunlar önemli dönüşümler altına girmenize neden olacak.

11 Ağustos'ta oluşan Dolunay, kariyer ve iş alanlarınızda hassas sonuçları, durumları tetikleyecek.

14 Eylül'de gerçekleşen Dolunay, sosyal çeverinzde bazı arkadaşlarınızla ilişkilerinizi test edebilir. Çevrenize önem verecek, önemseyeceksiniz. Bir arkadaşınızla parasal konularda çekişmeleriniz ortaya sorunlar çıkarabilir. 21 Eylül'de para meselelerinin veya ilişkinize dair konuların ortaya dökülmesi ihtimali var.

18 Eylül'den sonra daha disipline olacağınız, hayatın gerekliliklerini daha net göreceğiniz bir dönem başlıyor. 22-25 Eylül'de iş alanlarınıza dikkat! Sorumluluklarınız bugünlerde size ağır gelebilir. Bazı işlerinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. 

28 Eylül itibariyle iş, hizmet alanlarınızda önemil kararlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. Bu kararlar size para olarak dönebilir ve güzel gelişmeler içine girebilirsiniz. 

Ekim ayına iş gücünüz artarak, günlük hayatınızın ritmi hızlanarak başlayacaksınız sevgili Boğalar. Özellikle iş arayan, iş değiştirmek isteyen Boğalar için bu aybaşı biçilmiş kaftan.

3 Ekim'den sonra ortaklaşa adım atmak istediğiniz ilerde konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. 

4 Ekim ve sonrasında enerjinizi işinize vercek. Harekete geçenizi gereken işleriniz için koşturacaksınız.

Kasım'da iş alanlarınızda enerjinizi doğru ve ölçülü kullanmalısınız. Kasım başından beri ortak parasal konularda parasal çözümlerle uğraştıysanız 24 Kasım'dan sonra parasal işlerinizde güzel fırsatlar ayağınıza gelebilir. 

26 Kasım'da parasal konularda alacağınız kararlar yeni açılımları karşınıza getirebilir. Bu miras, vergi veya kredi işinizde şanslı olacaksınız. Bu dönem sonrasında iş seyahatleriniz artabilir. İş hayatınızdan yeni insanlarla bir araya gelebilirsiniz.

2 Aralık itibariyle Jüpiter seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, ticaret, medya, hukuk, geleceğinizi ilgilendirecek işler alanınıza giriyor. Bu alanlarda çok çalışarak, doğru adımlar atarak, çabalayarak ve sorumlulukla bir yıl boyunca size şanslar verecek.

12 Aralık'ta oluşan Dolunay zamanı elinize bir para geçebilir. Ya da geçmesini umduğunuz bir paranın gecikmesi sinirlerinizi gerebilir.  Her halükarda para alacak-verecek dengesini iyi oturtmaya çalışmalısınız.

Çok çalışacağınız yılın bu son ayında güçlü insanlardan, etkili kişilerle yapacağımız anlaşmaladan fayda sağlayabilirsiniz. Önemli bir seyahat veya iş sorumluluğunu geri plana atmayın, 20 Aralık itibariyle kendinizi kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız sevgili Boğalar.

26 Aralık'ta oluşacak parçalı güneş tutulması seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, turizm, ithalat, ihracat, ticaret, hukuk alanlarınızda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir.

Yorumlar