İkizler burcu 2019'da bu günlerde sağlınıza dikkat edin!

İkizler burcu 2019 sağlık yorumuna göre bu yıl İkizler burcunun sağlığına dikkat etmesi gereken önemli günler var. Bunlardan biri yılın başında 13-14 Şubat.

İkizler burcu 2019'da bu günlerde sağlınıza dikkat edin!

İkizler burcu 2019 yılında sağlığınıza mutlaka dikkat edin.13-14 Şubat'ta bağışıklık sisteminize gereken özeni gestermeyi unutmayın. Boğaz, ses telleri, boyun bölgeniz çabuk tutulabilir veya bu alanlarda enfeksiyonel rahatsızlıklara açık olabilirsiniz.

20 Nisan'dan sonra sağlığınıza dikkate etmeniz gereken bir dönem. İsteksizliğiniz artabilir. Boğaz, tiroit bezleri, ses telleriniz hassas olabilir. Üşütmeyeve nezleye yakalanma olasılığınız yüksek görünüyor

15 Mayıs ve sonrasında ay sonuna kadar kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak ve ruhunuzla bütünleşmek isteyeceksiniz. Bu anlamda farkındalığınız 18 Mayıs'ta yüksek olacak.

18 Mayıs'ta oluşan Dolunay, sağlıkla ilgili konuları tetikleyecek. Bu alanlarda iniş çıkışlar, duygusal temalar oluşabilir. Bu alanlarda iniş çıkışlar, duygusal temalar oluşabilir. Seyahatlerde ve dış ortamlarda sağlığınıza gereken özeni gösterin.

28 Ekim'de oluşan Yeni Ay'la birlikte sağlığınız ve günlük düzeninizle ilgili önemli adımlarınızı devreye sokabilirsiniz.

5 Kasım'da enerjinizi iyi kontrol etmelisiniz. Spor yapıyorsanız sakatlanmalara karşı, riskli işleriniz varsa güç çekişmelerine karşı hazırlıklı olun.

19 Kasım itibariyle sağlınıza ve günlük düzeninize enerjinizi harcayacaksınız. Çok çalışmaktan kaynaklı olarak bu dönemde sağlığınızı ihmal etmeyin.

(Elele dergisi Hande Kazanova Astroloji 2019 kitabından alıntıdır)

 

 

Yorumlar