Esmerin tadı

Bu sezon gardıropların gökkuşağı gibi olduğu bir gerçek. Peki siyah saçlarınız ve bronz teninize güzellik katacak renkler için siz neyi tercih etmelisiniz?

Esmerin tadı

Gerçek bir esmerde parlak bir kırmızı seçkin ve elbette mükemmel görünür. Esmerleri en çok şımartan diğer renkler doğal taş renkleridir: Kobalt mavisi, turkuaz, cam yeşili, altın sarısı gibi… Eğer farklı renkleri kombinlemeyi seven bir esmerseniz parlak pembe-mor tonları, limon sarısı, armut yeşili bu sezon sizin renkleriniz olabilir.

Küllü ve donuk renklerden kaçının. Taşlanmış mavi ve sarı tonlarının altında kalan pastel tonlar teninizi soluk gösterir. Tarçın, çikolata gibi içinde kırmızı bulunan renkleri tercih edin.

Siyahın şıklğı en çok tezatıyla ortaya çıkar: Beyaz! Gri-krem arası tüm renkleri de özellikle saç aksesuarlarınız için kullanabilirsiniz.

Çok canlı renklerden hoşlanmıyorsanız pastel renkleri kullanmak için biraz yardıma ihtiyacınız olacak. Örneğin açık mavi yerine, turkuaz tercih edebilirsiniz. Limon sarısı giyemem diyorsanız iki alt tonunu kullanın. Yeşilin her tonunu rahatlıkla kullanabilirsiniz, fakat yeşili canlı renklerle kombinleyin. Gardırobunuzu kurcalayın, mutlaka uygun aksesuarlarınız vardır!

Yorumlar